gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Fatih Harbiye Dizisi Neslihan Atagül Kimdir?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

neslihan atagül kimdir fatih harbiye neslihan atagül

Sevgili melekler, en son Hayat Devam Ediyor dizisindeki rolüyle izlediğimiz genç yetenek Neslihan Atagül, 20 Ağustos 1992 doğumludur. Sinema ve tv dizilerinde oynayan Atagül'ün pek çok ödülü bulunmaktadır...

Filmografisi

Hayat Devam Ediyor (2011-2012) - Şirin Bakırcı
    Araf (2012) - Zehra
    Kalbim Seni Seçti (2011) - Melis
    Canım Babam (2011) - Pınar
    İlk Aşk (2006) - Genç Bahar
    Yaprak Dökümü (2006-2010) - Deniz

Ödülleri

2013 45. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri Cahide Sonku En İyi Kadın Oyuncu Ödülü (Araf)
    2012 Altın Koza Film FestivaliTürkan Şoray Umut Veren Genç kadın Oyuncu Ödülü (Araf)
    2012 Moskova 2morrow Film Festivali Şimdinin ve Geleceğin En İyi Oyuncusu Ödülü (Araf)
    2007 Altın Koza Film Festivali Umut Veren Genç kadın Oyuncu Ödülü (İlk Aşk)

Fatih Harbiye Dizisi Neslihan Atagül Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatih-Harbiye Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Fatih-Harbiye Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

fatih harbiye dizisi fatih harbiye fatih harbiye dizi konusu Sevgili melekler, ünlü yazar Peyami Safa'nın aynı adlı romanından televizyona uyarlanan Fatih-Harbiye dizisi Koliba Film imzasıyla Eylül ayında Fox Tv ekranlarında olacak. Başrolünde Kadir Doğulu'nun oynayacağı dizinin konusu kısaca şöyle.. Çocukluk arkadaşı olan Neriman ile Şinasi İstanbul Üniversitesinde okumaktadır.Bir süre...
  2. Fatih Harbiye Dizisi Oyuncu Kadrosu

Fatih Harbiye Dizisi Oyuncu Kadrosu

fatih harbiye dizisi fatih harbiye oyuncuları Sevgili melekler, Eylül ayında ekranlara gelmeye hazırlanan Fatih Harbiye dizisi Fox Tv kanalında yayınlanacak. Dizide yer alacak oyuncular ise şöyle; Kadir Doğulu, Neslihan Atagül, Itır Esen, Ebru Şam, Süeda Çil, Yunus Emre Yıldırımer, Dilara Öztunç, Seda Türkmen, Fırat Topkorur, Özgürcan Çevik, Gökçe Akyıldız, Yusuf Baymaz, Kahraman Sivri ve...
  3. Fatih Harbiye Dizisi Kadir Doğulu Kimdir?

Fatih Harbiye Dizisi Kadir Doğulu Kimdir?

fatih harbiye kadir doğulu kadir doğulu hayatı Sevgili melekler, Fox Tv Eylül ayında yepyeni bir dizi ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Fatih Harbiye adı verilen dizide Kadir Doğulu başrolde olacak. Biz de en son Pis Yedili dizisinde izlediğimiz Kadir Doğlu'nun hayatı hakkında kısaca bilgiler verelim istedik... Kadir Doğulu (Abdulkadir Doğulu) gerçek ismidir. 14 Ekim 1979′da...
  4. Fatih Harbiye Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Fatih Harbiye Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

fatih harbiye dizisi, fatih harbiye 1. bölüm, fatih harbiye dizisi tanıtım fragmanı Sevgili melekler, yeni sezonun en çok merak edilen dizilerinden biri olan Fatih Harbiye dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Eylül ayında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan, Peyami Safa'nın aynı adlı ölüğmsüz eserinden televizyona uyarlanan Fatih Harbiye dizisinin ilk bölüm fragmanını sizlerle...
  5. Fatih Harbiye Dizisi 2.Tanıtım Fragmanı

Fatih Harbiye Dizisi 2.Tanıtım Fragmanı

fatih harbiye dizisi, fatih harbiye tanıtım fragmanı, fatih harbiye 1.bölüm Sevgili melekler, yeni sezonun gözde dizilerinden birisi olmaya aday Fatih Harbiye Eylül ayında Fox Tv ekranlarında olacak. Başrollerinde Kadir Doğulu, Neslihan Atagül ve Yunus Emre Yıldırımer'in oynayacağı Fatih Harbiye dizisinin 2.tanıtım fragmanı da yayınlandı.. [media]

Sayfayı Paylaş