gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Fatih Harbiye Yeni Sezonda Neler Olacak?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fatih harbiye yeni sezon, fatih harbiye yeni bölümleri, fatih harbiye yeni
    Sevgili melekler, geçtiğimiz sezonun en sevilen dizilerinden biri olan Fatih Harbiye dizisi yeni, sezonda izleyenleri şaşırtacak gidişatıyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni sezonda Macit’i bambaşka bir görüntüyle izleyeceğiz. Saçları, sakalları uzamış, eskimiş ve yırtık giysileriyle sokaklarda yaşayan kimsesiz berduşları andıran Macit, hayranlarını da çok şaşırtacak…

fatih-harbiye.jpeg

Yapımcılığını, kaliteli ve ses getiren projelere imza atan Koliba Film’in üstlendiği Fatih Harbiye dizisinin yeni sezonda oyuncu kadrosuna Murat Göksu, Serkan Şenalp ve Barış Hacıhan dahil olurken başlıca rolleri, Kadir Doğulu, Neslihan Atagül , Yunus Emre Yıldırımer, Dilara Öztunç, Itır Esen, Seda Türkmen, Fırat Topkorur, Pınar Dikici, ve Uğur Demirpehlivan paylaşıyor. Sadullah Celen’in yönettiği dizinin senaryosunu ise Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu ve Murat Emir Eren kaleme alıyor.

Fatih Harbiye Yeni Sezonda Neler Olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Behzat Ç.'de Yeni Sezonda Neler Olacak

Behzat Ç.'de Yeni Sezonda Neler Olacak

behzat ç, dizisi, filmi, sezon finali, yeni sezon, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Sevilen polisiye dizi Behzat Ç. izleyenlerini yeni sezonda nasıl süprizler bekliyormuş hepbirlikte bakalım melekler Finali pazar günü yaptı, milyonları ekran başına kilitledi. Sezonun flaş dizisi ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’, bu ülkede eli yüzü düzgün işler yapılabileceğinin kanıtı. Peki...
  2. Fatmagülün suçu ne yeni sezonda neler olacak

Fatmagülün suçu ne yeni sezonda neler olacak

fatmagülün suçu ne yeni sezonda neler olacak tüyoları ne zaman bölümleri haberleri burada arkadaşlar. Kanal D'de herkesi ekran başına kitleyen "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisinin yeni sezon çekimleri başladı Melek'lerim. Daha önce sizlere, dizinin senaristinden Fatmagül'ün Suçu Ne tüyolarını aktarmıştık. Şimdi ise yeni sezon tüyolarını, dizinin yeni sezonda ki ilk bölümü hakkında...
  3. Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak biliyor musunuz

Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak biliyor musunuz

Kızlar Seksenler Dizisini beğeniyle severek izliyordum sezon tatiline girdi zaten şu sezon tatillerini hiç sevmiyorum ama sadece dizilerde sevmiyorum:D Acaba Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak diye de merak ediyorum:)
  4. Yeni Sezonda Feriha Kim Olacak merak ediyorum

Yeni Sezonda Feriha Kim Olacak merak ediyorum

Bildiğiniz gibi Feriha bu yıl son bulacaktı ama senaristleri mi yapımcılarımı artık kimse bu kararından döndü ama Fariha da başka diziyle anlaştı peki bu yıl Yeni Sezonda Feriha Kim Olacak merak ediyorum siz biliyor musunuz kim gelecek yerine
  5. Fatih Harbiye Dizisi Yeni Sezon İlk Tanıtım Fragmanı 2014-2015

Fatih Harbiye Dizisi Yeni Sezon İlk Tanıtım Fragmanı 2014-2015

fatih harbiye yeni sezon, fatih harbiye yeni bölüm, fatih harbiye dizisi Sevgili melekler, yeni sezonda merakla beklenen dizilerin başında gelen Fatih Harbiye dizisinin yeni sezon ilk tanıtım fragmanı yayına girdi. Başrollerinde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun yer aldığı dizinin yeni sezon tanıtım fragmanını sizlerle paylaşıyoruz... [MEDIA]

Sayfayı Paylaş