gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Fatih hoca diyalogları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

nasrettin hoca diyalogları Fatih Terim: Hakan sen topları Necati’ye indireceksin Hakan Şükür: Tamam abi
    Fatih Terim: Abi değil hoca diyeceksin
    Hakan Şükür: Kime Necati’ye mi hoca diye cem?
    Fatih Terim: Hayır aptal herif bana
    Hakan Şükür: iyi de sen oynamıyor ki , topları sana indirsem taç olur
    Fatih Terim: Fatih soyun hakanın yerine oynuyorsun

Fatih Terim: Arkadaşlar saha kenarından o kadar taktik veriyorum anlamıyorsunuz. Beni anlayabilmeniz için size e-mail mi göndermem gerekiyor !?
    Tuncay Şanlı: İyi de hocam, hakem benim kolyeyi bile çıkarttırdı, laptopa ne der bilemicem
    Fatih Terim: Tuncay olm sana özel masa bilgisayarı kurdurdum yedek kulübesinde
    Gökdeniz Karadeniz: Len Tuncay zaten ben de cezalıyım, beraber counter oynarız

Fatih Terim: Arkadaşlar bütün toplar Emrede buluşuyor
    Emre: Hocam ayıp oluyor ama, her duyduğuna inanacaksan işimiz var senle!

Fatih Terim: Hakan soyun oyuna girecen
    Oğuz Hoca: Hakan yok hocam
    Fatih Terim: Nasıl yok !?
    Oğuz Hoca: Teravihe gitmiş, Ramazan ya o bakımdan
    Fatih Terim: hönk !

Fatih Terim: Yıldıray ısın
    Yıldıray: 50 saattir ısınıyom, buharlaşa cam ya

Fatih Terim: Oğuz soyun oyuna girecen
    Oğuz Hoca: Hönk! Hocam ben futbolu bırakalı 8 sene oldu, antrenörüm ben
    Fatih Terim: Valla mı len!
    Oğuz Hoca: Ulan tam bunadı bu

Fatih Terim: O boynundaki ne evladım?
    Hakan Şükür: At nalı hocam, uğur getirsin diye taktım
    Fatih Terim: Ayağına tak sen onu ayağına töbe töbe!

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Fatih hoca diyalogları
    Fatih Terim: Arkadaşlar bütün toplar Emrede buluşuyor
    Emre: Hocam ayıp oluyor ama, her duyduğuna inanacaksan işimiz var senle! :D:D:D cok komikti cnm, paylasim icin tskler :D:D:D

Fatih hoca diyalogları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatiha

Fatiha

Rüyada Fatiha-i Serife 'yi okudugunu veya biri tarafindan okundugunu görenin isleri güç ise kolayla-sir. Rizkinda genislik, bolluk ve bereket olur. Rüya sahibi erkekse, bir kaç kadinla evlenir, Kadin ise çok çocuk dogurur. Duasi kabul olunur, hasta veya sakat ise iyilesir;eger agir hasta ise ölüp acilarindan kurtulur. Fatiha okumak, asagida isimleri zikredilen mü-barek zatlara göre su sekilde...
  2. Fİdye Dİyaloglari

Fİdye Dİyaloglari

-Alo, çocugun elimizde -Eee napiyim -Hani fidye falan diyodum -Yok öle bisey -Alo, çocugun elimizde -Yanlis numara -Pardon -Alo bayan, çocugun elimizde -Ah yavrum geceleri üstü açik yatar o bi zahmet kapativerin üstünü, bide terlemesin çabuk hasta olur... -Ya abla bi git ya -Alo, çocugun elimizde -Dur o zman digerinide gönderiyorum -Yok yok merak etmeyin die aradik biz -Alo, çocugun elimizde...
  3. cocukLarLa diyaLog.....

cocukLarLa diyaLog.....

................................................................................................ ilkokul 2deki cocugun her delikanli gibi asIk oldugu bir kiz vardir ve aile efradi klasIk bir paranoya olarak cocugun uzerine gitmektedir... dayi: ekrem.. ekrem:efendim dayicim dayi:beyza napiyo? ekrem: iyi i$te napsin.. dayi: sen a$iksin di mi ona..? ekrem: uffff..bi gidin basimdan.. cocuk...
  4. Meleklermekanı Diyalogları :)

Meleklermekanı Diyalogları :)

Yer İzmir, hava çok sıcak.. Arkadan şeker melek bağırıyor, "Şöfer bey! Klimayı açar mısınız, hava çok sıcak oldu!"... Pala bıyıklı şöför, dikiz aynasından şöyle bir bakıyor ve.... otomatik kapıyı açıp açıp kapıyor.. Rüyamın kafası belli ki karışık, "Şöför bey, mükemmel (müsait demek istiyor herhal) bir yerde inebilir miyim?", dolmuşcu, sağa çekiyor, "Buyrun, size...
  5. Tabu Diyalogları

Tabu Diyalogları

tabu oyunu tabu oyun Tabu çoğumuzun sevdiği zevkli bir oyundur.İki grup belirlenir ve bir anlatıcı seçilir.Belli bir süre içerisinde tabu kağıtlarının arkasında bulunan kelime anlatılmaya başlanır.Tabi anlatırkende söylememesi gereken bazı yasak kelimelerde tabu kağıdında yazılı bulunmaktadır.Karşı takımdan seçilen hakem bu yasakları kontrol eder.Ve bu şekilde oynanan zevkli ve eğlenceli bir...

Sayfayı Paylaş