gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Fatih Kısaparmak - Aşk ve Özgürlük İçin 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yıllardır gerek müzik hayatında gerekse özel hayatında herkese örnek olan nadir sanatçılardandır Fatih Kısaparmak.Sesinin güzelliği kadar iyi bir eş ve örnek bir baba olmuştur.Çizgisinden asla ödün vermeyen sanatçının yepyeni bir albümü müzik piyasasında yerini aldı Albümün ismi "Aşk ve özgürlük için" Ben henüz dinlemedim albümünü ama daha önceki albümleri kadar kaliteli olduğuna inanıyor ve en kısa zamanda dinlemek için sabırsızlanıyorum:)

Gelelim albümdeki diğer parçalara

Yazık Olur Ömrüme
    Bütün Sarı Taksiler
    Ansızın
    Ben Seni Büyük Sevdim
    Avşarın Kızı
    Bakar Ağlarım
    Gelin Bacım
    Kendi Kendine
    Dardayım Usta
    Dön İki Gözüm
    Kar Yağıyor Dışarda
    Gölgeden Çık Ay’a Gel

Fatih Kısaparmak - Aşk ve Özgürlük İçin 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karma ve büyük özgürlük

Karma ve büyük özgürlük

Aydınlanmanın ayrıcalıkları yalnızca karma temelinde doğrulanabilir, şairin içine doğduğu gibi: "Benim olan, benim olan, bana gelecek." Tıpkı o anki ve mutlak anlayışının iki katlı biçimiyle dünyaya bakmak zorunda olduğumuz gibi, kendi yaratıcı çabalarımız ve Lütuf un kabulü yoluyla iki katlı bir şekilde aydınlanmayı bulmak zorundayız. Hiç kimse Lütuf un ilk dokunuşunun dışında...
  2. her özgürlüğün içinde tutsaklık vardır..

her özgürlüğün içinde tutsaklık vardır..

Ekteki resim 9 yaşında bir çocuk tarafından çizildi. Önce resme bakın size ne ifade ettiğini düşünün, Sonra altındaki yazıyı okuyun. Bana getirip "bu resim sana neyi ifade ediyor?" dedi. (Üzerindeki yazıyı yazmamıştı henüz) Bir şeyler söyledim, çocuğun bakış açısını düşünüp neler ifade etmek istediğini tahmin etmeye çalışarak... Ama verdiği cevap beni çok şaşırttı. 9...
  3. özgürlük

özgürlük

Unutmayalım ki; imkanlarımızın içerisinde kendimizi mutlu hissettirecek kadar özgürlüğü aramak da bir özgürlüktür ve özgür olmak için çaba sarfetmemizde kişiliğimizi bulma aşamasıdır . Özgürlük... Bazen hırçın rüzgara karşı dudakların çatlayana kadar koşmak, bazen yağan yağan yağmurun altında yürümek, bazen kendi paranı emek harcayarak biriktirerek çok istediğin bir şeyi satın almak, bazen...
  4. Mor Ve Ötesi - Özgürlük

Mor Ve Ötesi - Özgürlük

durmadan güvenlik peşinde ben elinin içinde bakımsız bir çiçeğe durmadan güvenlik peşinde sen elimin içinde ölümlü sözcüklere dönüştün sevgimiz kısıtlandı kira bedeli belli, çeşitleri sınırlı sevgimiz kısıtlandı korkular güçlendi, beklentiler alt edildi oysa bir de bak durmadan özgürlük peşinde ben seni öptüğümde, yeter ki sen de iste durmadan özgürlük peşinde elimi ittiğinde, tamam git...
  5. Fatih Kısaparmak - Mor Salkımlı Sokak ve Senin Şiirlerim (2008)

Fatih Kısaparmak - Mor Salkımlı Sokak ve Senin Şiirlerim (2008)

CD 1 Album Sarkilari Fatih Kısaparmak - Mor Salkimli Sokak.mp3 Fatih Kısaparmak - Etme Bulursun.mp3 Fatih Kısaparmak - Dünya.mp3 Fatih Kısaparmak - Türkü Gözlüm.mp3 Fatih Kısaparmak - Kadir Gecesi.mp3 Fatih Kısaparmak - Yeter Allah.mp3 Fatih Kısaparmak - Asyacan.mp3 Fatih Kısaparmak - Geceler.mp3 Fatih Kısaparmak - Kahpe Zindan.mp3 Fatih Kısaparmak - Bir Zindanmis Yoklugun (Ah...

Sayfayı Paylaş