gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fatih Projesi Akıllı Tahta

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fatih Projesi Akıllı Tahta hakkında bana merak edilen tüm bilgileri yazın arkadaşlar neymiş bu Fatih Projesi Akıllı Tahta bende bir öğrenim:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fatih Projesi Akıllı Tahta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akıllı Tahta

Akıllı Tahta

akıllı tahta fal akıllı tahta falı fali falı bak fal tahtası Öğretmeni daha aktif kılan sistem sayesinde, ders konuları görsellikle zenginleşirken, öğrenciler hakkındaki her türlü istatistik ise öğretmen tarafından kolayca tutulabiliyor. Akıllı tahtaların satışını yapan şirketin Adana Bölge Müdürü Cem Sayılkan, İngiltere, Almanya ve ABD'de eğitimin kalitesini artırmak amacıyla yaklaşık 10...
  2. Fatih Projesi Pilot Okullar

Fatih Projesi Pilot Okullar

Fatih Projesi Pilot Okullar Merhaba lütfen bu Fatih Projesi Pilot Okullar içersinde yer alan okulların isimlerini listelermisiniz. Bari bilelim nereye gidecek nereye gelmiyecek diye.
  3. Fatih ilçesi Akıllı Tahta Projesi

Fatih ilçesi Akıllı Tahta Projesi

Fatih ilçesi Akıllı Tahta Projesi Fatih Akıllı Tahta Projesi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Fatih ilçesi akıllı tahta projesi hakkımnda merak edilen tüm bilgileri sizlerle paylaşıyor ve bu konu hakkında bilinmesi gerekenleri buradan aktarıyoruz. 2011-2012 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde bazı pilot illerde uygulamaya başlanacak FATİH Projesi'nin tanıtımı, Milli Eğitim...
  4. Fatih Projesi Tablet

Fatih Projesi Tablet

Fatih Projesi Tablet bilgisayarlar hakkında lütfen detaylı bilgi geçermisiniz buradan. Merak ediyoruz tüm arkadaşlar olarak
  5. Fatih Projesi Detayları

Fatih Projesi Detayları

Fatih Projesi Detayları hakkında lütfen detaylı bir şekilde bilgi verirmisiniz gündemin konusu oldu hala bekliyoruz meraklar içersindeyiz

Sayfayı Paylaş