Fatih sultan mehmet'in çevre sağlık ve insanlık fermanı...

Konu, 'Osmanlı Tarihi' kısmında meleklerin sultanı tarafından paylaşıldı.

1. fatih sultan mehmetin çevre fermanı fatih sultan mehmetin insanlığa hizmetleri insanlığa yapmış olduğu hizmetleri mehmet in katkıları

alıntı

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

Cevap: Fatih sultan mehmet'in çevre sağlık ve insanlık fermanı...
    teşekkkürler ellerine sağlık :)

3. İzmirella

İzmirella Yeni Üye

Cevap: Fatih sultan mehmet'in çevre sağlık ve insanlık fermanı...
    emeğine sağlıkk teşekkürler canımm

Fatih sultan mehmet'in çevre sağlık ve insanlık fermanı... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Fatİh Sultan Mehmet

FATİH SULTAN MEHMET Birgün İstanbul ve İstanbul'un Fethi'nden konuşurlarken söz tabii Fatih'e geldi. Atatürk'ün tarihin kendi hakkında vereceği hükmü etrafındakilere sık sık sorduğu malumdur. Söz sırası yine gelmişti. Ortaya şöyle bir sual attı: "Tarih acaba benim mi, yoksa İkinci Mehmet'in mi yaptığı işleri daha mühim bulacaktır?" Bulunanların hemen hepsi: "Siz" dediler....
  2. Fatih sultan Mehmet

Rüyasında Fatiha okuduğunu gören kimse, bütün dert ve sıkıntılarından kurtulur. Geleceğin çok daha iyi, güzel olacağını haber verir.Rüyada Fatih Sultan'i görmek, iyi ve hayirii bir rüyadir. Hz.Fatih'i kendi taninir, bilinir sekliyle gören bir insan eger ehli salahtan birisi ise, toplum içerisinde güzel bir unvanla anilacagina büyük alim ve veliler tarafindan rüyayi görenin yaptigi veya...
  3. Fatih Sultan Mehmet'in msn si:)

fatih sultan mehmetin çocukları fatih sultan mehmetin çocukluğu çocuklugu mehmet çocukluğu msn çeşitleri
  4. Fatih Sultan Mehmet Han´in Vasiyeti

Fatih Sultan Mehmet Han'ın Vasiyeti... "Ben ki,İstanbul'u fetheden aciz bir kul olan Fatih Sultan Mehmet,bizzat alın teri ile kazanmış olduğum parayla satın aldığım,İstanbul'un Taşlık bölgesinde bulunan,sınırları belli 136 adet dükkanımı,aşağıdaki şartlar çerçevesinde vakfısahih eyledim.Şöyle ki: Bu gayrimenkullerimden elde edilecek gelirlerle...
  5. Fatih Sultan Mehmet Kimdir?

fatih sultan mehmet kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, savaşları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Aşağıda Fatih Sultan Mehmet Hanın hayatı ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Fatih Sultan Mehmed 29 Mart 1432'de Edirne'de doğdu. Babası Sultan İkinci Murad, annesi Huma Hatun'dur. Fatih Sultan Mehmed, uzun boylu, dolgun yanaklı, kıvrık burunlu,...
  6. İşte ''Fatih Sultan Mehmet'' !

fetih 1453, fatih sultan mehmet, kim oynuyor, yayın tarihi, şubat 2012, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bittiydi bitecekti derken Türk sinema tarihinin en yüksek bütçeli filmi ''Fetih 1453'' Şubat 2012 'de izleyiciyle buluşacak. Çekimleri tam üç yıldır süren, Faruk Aksoy’un hem yapımcı hem de yönetmen olarak imzasını attığı filmin en önemli rolünde ise Devlet...
  7. Fatih Sultan Mehmet Nereli

Fatih Sultan Mehmet Nereli ? Selam millet Fatih Sultan Mehmet Nereli acaba merak ettimde az önce o yüzden merakım gitsin diye size yazdım. :)
  8. Fatih Sultan Mehmet Biyografi

Fatih Sultan Mehmet Biyografi bilgileri paylaşın bu sayfada lütfen kızlar!
  9. Fatih Sultan Mehmet Bedduası

Fatih Sultan Mehmet Bedduası nedir lütfen bana Fatih Sultan Mehmet Bedduası hakkında bilgi verin.
  10. Fatih Sultan Mehmet Cariyeleri

Fatih Sultan Mehmet Cariyeleri kimlerdir bana mümkünse Fatih Sultan Mehmet Cariyelerinin isimlerini yazarsanız çok yardımcı olursunuz.

Sayfayı Paylaş