gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fatih Terim Başbakanla ne konuştu ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fatih terim Recep tayyip erdoğan konuşması diyorlar ne konuşmuş ki başbakan la merak ediyorum bilgisi olan var mı kızlar ? Yani hani kupayı vermiyordular ya konuşmuşlar sonra almışlar kupayı merak ettim şimdi. Bu arada da Tayyip babayı tebrik ediyorum olanı yapılması gerekeni yaptı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bununla ilgil haber sitelerine şöyle bir haber düşmüş.

Galatasaray soyunma odasındaki Mehmet Ali Birand Kadıköy'de 3 saat süren kupa pazarlığının perde arrasını yazdı.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'a "Dışarıda polis otoloranı yakıyorlar. Ben sizi koruyamam. Kupayı ya soyunma odasında alın ya da töreni iptal edin" dedi. Ünal Aysal "Kupayı sahada almadan gitmeyiz" diye diretiyordu. Fatih Hoca'nın Başbakan'a telefonda söylediği bir cümle krizi çözdü.

Vali Hüseyin Avni Mutlu son sözünü söyledi: Kupa ya soyunma odasında verilsin ya da tören iptal edilsin."
    Galatasaray Başkanı Ünal Aysal "Kupa bizim namusumuz. Sahada almadan gitmeyiz" cevabını verdi. Galatasaray yöneticisi Rizeli Abdürrahim Albayrak, Rize'de bulunan Başbakan Erdoğan'ı aradı. Abdürrahim Albayrak kısa bir süre konuştuktan sonra telefonu Fatih Terim'e verdi.
    "KİMSE KUPASINI ALAMAZ"
    Fatih Terim Başbakan'a şöyle dedi:
    "Eğer burada biz bu kupayı alamazsak, bundan sonra bir başka statta da aynı durumda olan kimseye kupası verilemez hale gelir."
    Başbakan Terim'e "Önlem alacaklar ve kupanın verilmesini sağlayacaklar, merak etmeyin" dedi.
    İşte bu cevap bekleyişi sona erdirdi.
    Fenerli futbolcu ve yöneticiler statta yoktu. Söndürülen ışıklar yakılmadı. Galatasaray karanlıkta da olsa kupasını ezeli rakibi Fenerbahçe'nin kalesinde, Kadıköy'de kaldırdı.

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fenerbahçe'li bir taraftar oalrak, kupayı alamamaya elbette ki çok üzüldüm ama yenmek kadar yenilmekte ve bu yenilgiyi kabul etmekte başarıdır. Nasip kısmet ve başarı, ne diyelim hak eden kazanıyor. Galatasaray'ı tebrik ediyorum...

Fatih Terim Başbakanla ne konuştu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fatih terim' den derlemeler

fatih terim' den derlemeler

Fatih Terim: Hakan sen topları Necatiye indireceksin Hakan Şükür: Tamam abi Fatih Terim: Abi değil hoca diyeceksin Hakan Şükür: Kime Necatiye mi hoca diyecem? Fatih Terim: Hayır aptal herif bana Hakan Şükür: iyi de sen oynamıyon ki , topları sana indirsem taç olur Fatih Terim: Fatih soyun hakanın yerine oynuyorsun Fatih Terim: Arkadaşlar saha kenarından o kadar taktik veriyorum...
  2. Fatih Terim Kimdir?

Fatih Terim Kimdir?

fatih terim kimdir, hayatı, biyografisi, ailesi, futbol kariyeri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Galatasaray Futbol takımının yeni teknik direktörlüğüne getirilen Fatih Terim'in biyografisi şöyledir: Fakir bir ailenin çocuğu olarak 14 Eylül 1953 yılında doğmuştur. Adana doğumlu olan Fatih Terim altı yaşından itibaren, bir ayağı aksak olduğu için “Topal...
  3. Fatih Terim 'Sir' Oldu!

Fatih Terim 'Sir' Oldu!

İmparator'du, artık "SIR" oldu... Galatasaray'da bundan böyle futbolun patronu resmi olarak Fatih Terim... Sarı-Kırmızılı kulübün içinde büyük yeniliklere imza atan başkan Ünal Aysal, büyük önem verdiği projelerden biri olan kurumsallaşma konusunda tam 6 aydır sürdürdüğü çalışmanın nihayet sonuna geldi. Her konuda tüm çalışma ve faaliyetleri profesyonel yöneticilere bırakma...
  4. fatih terime ne ceza verildi?

fatih terime ne ceza verildi?

Ben dün haberleri kaçırdım.Fatih Terim'e nasıl bir ceza verildi? Ne olacak ?
  5. Fatih Terim İstifa Etti!

Fatih Terim İstifa Etti!

fatih terim, fatih terim haberleri, fatih terim kovuldu Sevgili melekler, Galatasaray Spor Kulübü ile Fatih Terim'in yolları ayrıldı. Klüpte gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısından bu karar çıktı.Basın sözcüsü Şükrü Ergün, yaptığı açıklamada "Fatih Terim'le yollarımızı ayırdık" ifadelerini kullandı. Gerekçe olarak da ‘Başkanlık makamına saygısızlık ve bunu sürekli devam...

Sayfayı Paylaş