gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

fatih terim' den derlemeler

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Fatih Terim: Hakan sen topları Necatiye indireceksin Hakan Şükür: Tamam abi Fatih Terim: Abi değil hoca diyeceksin
    Hakan Şükür: Kime Necatiye mi hoca diyecem?
    Fatih Terim: Hayır aptal herif bana
    Hakan Şükür: iyi de sen oynamıyon ki , topları sana indirsem taç olur
    Fatih Terim: Fatih soyun hakanın yerine oynuyorsun

Fatih Terim: Arkadaşlar saha kenarından o kadar taktik veriyorum anlamıyorsunuz. Beni anlayabilmeniz için size e-mail mi göndermem gerekiyor !?
    Tuncay Şanlı: İyi de hocam , hakem benim kolyeyi bile çıkarttırdı , leptopa ne der bilemicem
    Fatih Terim: Tuncay olum sana özel masa bilgisayarı kurdurdum yedek kulübesinde
    Gökdeniz Karadeniz: Len Tuncay zaten ben de cezalıyım , beraber counter oynarız

Fatih Terim: Arkadaşlar bütün toplar Emrede buluşuyor
    Emre: Hocam ayıp oluyor ama , her duyduğuna inanacaksan işimiz var senle!

Fatih Terim: Hakan soyun oyuna girecen
    Oğuz Hoca: Hakan yok hocam
    Fatih Terim: Nasıl yok !?
    Oğuz Hoca: Teravihe gitmiş , Ramazan ya o bakımdan
    Fatih Terim: hönk !

Fatih Terim: Yıldıray ısın
    Yıldıray: 50 saattir ısınıyom , buharlaşacam ya

Fatih Terim: Oğuz soyun oyuna girecen
    Oğuz Hoca: Hönk! Hocam ben futbolu bırakalı 8 sene oldu , antrenörüm ben
    Fatih Terim: Valla mı len!
    Oğuz Hoca: Ulan tam bunadı bu

Fatih Terim: O boynundaki ne evladım ?
    Hakan Şükür: At nalı hocam , uğur getirsin diye taktım
    Fatih Terim: Ayağına tak sen onu ayağına töbe töbe!

[​IMG][​IMG]

fatih terim' den derlemeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatih Terim Adanalıya Evlenin dedi

Fatih Terim Adanalıya Evlenin dedi

Evet sevgili meleklerim, bu magazin dünyasını bir türlü anlamış değilim, yahu kameraların karşısına çıkıyorsunuz e birbirinizede yakışıyorsunuz ben bile evlenin yahu diyorum. Fatih Terim de ardımdan okey veriyor :) Buyrun habere... TERİM’DEN ‘ARTIK EVLENİN’ ÖĞÜDÜ BİR SÜRE ÖNCE İLİŞKİLERİNE KALDIKLARI YERDEN DEVAM KARARI ALAN ÖZGÜ NAMAL İLE OKTAY KAYNARCA’NIN YİNE AYRILDIKLARI İDDİA...
  2. Fatih Terim Kimdir?

Fatih Terim Kimdir?

fatih terim kimdir, hayatı, biyografisi, ailesi, futbol kariyeri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Galatasaray Futbol takımının yeni teknik direktörlüğüne getirilen Fatih Terim'in biyografisi şöyledir: Fakir bir ailenin çocuğu olarak 14 Eylül 1953 yılında doğmuştur. Adana doğumlu olan Fatih Terim altı yaşından itibaren, bir ayağı aksak olduğu için “Topal...
  3. Fatih Terim Başbakanla ne konuştu ?

Fatih Terim Başbakanla ne konuştu ?

Fatih terim Recep tayyip erdoğan konuşması diyorlar ne konuşmuş ki başbakan la merak ediyorum bilgisi olan var mı kızlar ? Yani hani kupayı vermiyordular ya konuşmuşlar sonra almışlar kupayı merak ettim şimdi. Bu arada da Tayyip babayı tebrik ediyorum olanı yapılması gerekeni yaptı.
  4. Fatih Terim 'Sir' Oldu!

Fatih Terim 'Sir' Oldu!

İmparator'du, artık "SIR" oldu... Galatasaray'da bundan böyle futbolun patronu resmi olarak Fatih Terim... Sarı-Kırmızılı kulübün içinde büyük yeniliklere imza atan başkan Ünal Aysal, büyük önem verdiği projelerden biri olan kurumsallaşma konusunda tam 6 aydır sürdürdüğü çalışmanın nihayet sonuna geldi. Her konuda tüm çalışma ve faaliyetleri profesyonel yöneticilere bırakma...
  5. Fatih Terim İstifa Etti!

Fatih Terim İstifa Etti!

fatih terim, fatih terim haberleri, fatih terim kovuldu Sevgili melekler, Galatasaray Spor Kulübü ile Fatih Terim'in yolları ayrıldı. Klüpte gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısından bu karar çıktı.Basın sözcüsü Şükrü Ergün, yaptığı açıklamada "Fatih Terim'le yollarımızı ayırdık" ifadelerini kullandı. Gerekçe olarak da ‘Başkanlık makamına saygısızlık ve bunu sürekli devam...

Sayfayı Paylaş