gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Fatih Terim İstifa Etti!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fatih terim, fatih terim haberleri, fatih terim kovuldu Sevgili melekler, Galatasaray Spor Kulübü ile Fatih Terim'in yolları ayrıldı. Klüpte gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısından bu karar çıktı.Basın sözcüsü Şükrü Ergün, yaptığı açıklamada "Fatih Terim'le yollarımızı ayırdık" ifadelerini kullandı. Gerekçe olarak da ‘Başkanlık makamına saygısızlık ve bunu sürekli devam ettirme' olarak gösterildi.
    İşte detaylar...

fatih-terim.jpg

Fatih Terim İstifa Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fatih terim' den derlemeler

fatih terim' den derlemeler

Fatih Terim: Hakan sen topları Necatiye indireceksin Hakan Şükür: Tamam abi Fatih Terim: Abi değil hoca diyeceksin Hakan Şükür: Kime Necatiye mi hoca diyecem? Fatih Terim: Hayır aptal herif bana Hakan Şükür: iyi de sen oynamıyon ki , topları sana indirsem taç olur Fatih Terim: Fatih soyun hakanın yerine oynuyorsun Fatih Terim: Arkadaşlar saha kenarından o kadar taktik veriyorum...
  2. Halis Toprak istifa etti

Halis Toprak istifa etti

Halis Toprak, Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa ettiğini duyurdu. Halis Toprak, yazılı açıklamasında, 32 yıldan bu yana sürdürdüğü Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığından bugün itibariyle istifa ettiği, Yönetim Kurulu Başkanlığının oğlu Mehmet Toprak tarafından yürütüleceğini bildirildi.
  3. Fatih Terim Kimdir?

Fatih Terim Kimdir?

fatih terim kimdir, hayatı, biyografisi, ailesi, futbol kariyeri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Galatasaray Futbol takımının yeni teknik direktörlüğüne getirilen Fatih Terim'in biyografisi şöyledir: Fakir bir ailenin çocuğu olarak 14 Eylül 1953 yılında doğmuştur. Adana doğumlu olan Fatih Terim altı yaşından itibaren, bir ayağı aksak olduğu için “Topal...
  4. Kenan Işık İstifa Etti

Kenan Işık İstifa Etti

Kenan Işık İstifa Etti Kenan Işık İstifa Etti Şehir Tiyatroları'nda son perde. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yeni yönetmeliğinin ardından başlayan tartışmada Başkan Kadir Topbaş'ın sanat danışmanı Kenan Işık da istifa etti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın repertuar belirleme yetkisini bürokratlara veren yeni yönetmeliğin ardından istifalar sürüyor. Akşam...
  5. Fatih Terim 'Sir' Oldu!

Fatih Terim 'Sir' Oldu!

İmparator'du, artık "SIR" oldu... Galatasaray'da bundan böyle futbolun patronu resmi olarak Fatih Terim... Sarı-Kırmızılı kulübün içinde büyük yeniliklere imza atan başkan Ünal Aysal, büyük önem verdiği projelerden biri olan kurumsallaşma konusunda tam 6 aydır sürdürdüğü çalışmanın nihayet sonuna geldi. Her konuda tüm çalışma ve faaliyetleri profesyonel yöneticilere bırakma...

Sayfayı Paylaş