gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Fatih Ürek 1 haftada 10 kilo verdi !

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

o-da-midesini-kuculttu--53555.jpg Hayranları fit hale gelen sanatçıya; “İstanbul gecelerinin dev ustadı Fatih Ürek bomba gibi olmuş kendine biraz değil çok bak ustad seni seviyoruz” sosyal medya üzerinden mesajı gönderdiler. Fatih Ürek mide ameliyatı oldu 1 haftada 10 kilo verdi..
    Fatih Ürek, 27 Mart Cuma günü mide küçültme ameliyatına girdi. 98 kilo ile ameliyata giren Ürek, ameliyattan sonra bir hafta içinde 10 kilo verdi. Şimdi çok daha mutlu ve enerjik hissettiğini söyleyen şarkıcı, Hafta Sonu’na yaşadığı süreci anlattı:
    Son zamanlarda kilolarımdan çok rahatsızdım. Bünye olarak çok çabuk kilo verebiliyorum fakat aynı hızla da alıyorum. Benim derdim vücuduma yerleşmiş olan kiloyu yok etmekti. Ayrıca diyabet hastasıyım. Yani sağlık olarak da fazla kilo beni çok etkiliyordu

Fatih Ürek 1 haftada 10 kilo verdi ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 Haftada 3 Kilo

1 Haftada 3 Kilo

Evinizde pişirdiğiniz yemeklerle de diyet yapmanız mümkün. Ama bunun için bilmeniz gereken, hangi besinin ne kadar ve neyle yemeniz gerektiği. Günlük 1100 kalori olan bir diyetle, düzenli uygulama sonucu 10 günde 4 kilo vermeniz mümkün. Bu arada bol bol sıvı almayı da ihmal etmemeniz gerekir. Not: Bu diyet, şeker, kalp ve böbrek hastaları için uygun değildir. 1.Gün Kahvaltı Şekersiz çay, 30...
  2. Karpuz Diyeti ile 1 haftada 5 kilo verin

Karpuz Diyeti ile 1 haftada 5 kilo verin

karpuz diyeti karpuz diyeti kaç kilo verdirir ile kaç kilo verilir 1 dilim kac gram dıyetı Yazın en kolay bulunan meyvesi karpuz o zaman napıcaz bu yaz karpuz yiyerek zayıflıyacağız... Ama herşey gibi karpuzunda fazlası zararlı kararında ve diyet listesindekilere uyarak karpuzu yerseniz yaz bitmeden manken gibi olabilirsiniz melekitoşlarım :tik: 7 günde 5 kilo 1.GÜN Sabah 2 bardak su , 1...
  3. 1 haftada 3 kilo

1 haftada 3 kilo

PAZARTESİ Kahvaltı: 1 çay kaşığı reçel sürülmüş 3 ince dilim kızarmış ekmek, 1 fincan çay veya kahve Ara öğün: 150 gr taze meyve Öğle: 200 gr tahıl ilaveli yoğurt, 1 kase karışık meyve İkindi: 1 bardak meyve suyu Akşam: 100 gr kabaklı pilav, 150 gr karışık mevsim salatası, 1 bardak maden suyu veya su SALI Kahvaltı: 200 gr taze meyve, 1 fincan çay veya kahve Ara öğün: 1 kase yağsız yoğurt Öğle:...
  4. Karpuzla 1 haftada 5 kilo verin

Karpuzla 1 haftada 5 kilo verin

Malum yaz geliyor, buda demek oluyor ki diyet yapma zamanıda geliyor Melek'ler:) Kısa bir sürede yani 1 hafta da 5 kilo vermek ister misiniz diye sormıyacağım, çünkü biliyorum ki hep beraber "evet!!!" diyeceksiniz :D:D O zaman karpuzlara sarılın Melek'ler:) Yazın renkleriyle bütünleşen ve enerji veren karpuz; aynı zamanda fazla kilolarından hızla kurtulmak isteyenlere farklı ve...
  5. Ramazanda Güllaç Diyetiyle 2 Haftada 10 Kilo Verin!

Ramazanda Güllaç Diyetiyle 2 Haftada 10 Kilo Verin!

2 haftada 10 kilo verin, ramazanda diyet, ramazanda beslenme Sevgili melekler, Ramazan öncesiş başladığını diyetin üstüne Ramazanda kilo alacağınızdan endişe ederek diyetinizi bırakmayın. Hatta şimdi sizlelre paylaşacağımız Gülleç Diyetini uygulayarak kilo vermeye devam edebilirsiniz. Nasıl mı? İftar ve sahurda günlük 1300 kalori alacağınız Ramazan diyetiyle hem tatlınızı yiyip hem de...

Sayfayı Paylaş