gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Fatih Ürek ve Göksel Kortay Akşam Keyfi'ndeler

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü tiyatrıcu ile haylaz Fatih Ürek'li bir akşama hazır olun......

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU...

Sahnelerin en çok eğlendiren ismi Fatih Ürek ile tiyatro ve sinema sanatçısı Göksel Kortay 3 Nisan Cuma akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde..

Fatih Ürek’in birbirinden güzel şarkıları, Göksel Kortay’ın da renkli sohbeti.. Kısacası yine çok keyifli bir Akşam Keyfi..

Kenan Erçetingöz’ün hazırlayıp sunduğu Akşam Keyfi, 3 Nisan Cuma akşamı saat 19.15’te Kanal 1’de..

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Fatih Ürek ve Göksel Kortay Akşam Keyfi'ndeler
    bu güzel iki konuktan sıcak samimi söyleşiler burada.......

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLUYDU..

‘Ruhsar’ dizisindeki performansıyla izleyenlerin gönlünde taht kuran yılların oyuncusu Göksel Kortay, eşinin vefatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Eşinin hiçbir rahatsızlığı olmadığını söyleyen tecrübeli oyuncu, ‘Keşke Kerem Bey’le beraber ölebilseydik!’ dedi. Eşinin vefatından üç gün önce kendisinin öleceğini hissettiğini ve eşine, ‘Benden sonra kimseyle evlenmeyeceksin!’ diyen Göksel Kortay, ‘Kerem Bey’le öylesine güzel bir bağımız vardı ki zaten kimseyle evlenmezdi. Onun vefatından sonra ben de kimseyle evlenmeyi düşünmedim. Aklımın ucundan bile geçmedi!’ dedi..

Son zamanlardaki çıkışından dolayı iyi tepkiler aldığını açıklayan Fatih Ürek, ‘İlk halk konserimi Bostancı Gösteri Merkezi’nde yaptım ve 3.000 kişilik salon dopdoluydu. Yaptığım işlerle artık kendimi daha iyi ifade etmeye başladığımı düşünüyorum. Eskiden kendimi iyi ifade edemiyordum. Bu yüzden de bu kadar büyük başarılar sergileyemiyordum. ‘Sus’ adlı şarkımı çok beğendiler hatta Bulgaristan’dan bir bayan şarkıcı benimle düet yapmamı istedi. Eurovision’a katılmamı bile isteyenler oldu!’ dedi..

Demet Akalın ve Aydın’ı ilk defa şarkı söyleten ismin kendisinin olduğunu söyleyen Fatih Ürek, ‘Demet’i şarkı söyletmeye ben teşvik ettim. Yoksa o dizi çekiyordu. Öyle gidecekti. Ama ben şarkı söylemesi gerektiğini söyledim ve Demet nerelere geldi. Çok ta iyi oldu.’ dedi. ‘Kuşum Aydın’ için ise ‘Sadece merhabalaşıyorum.’ dedi..

Fatih Ürek, 'Oldu mu Oldu mu' adlı şarkısını seslendirdi ve program sona erdi..

Fatih Ürek ve Göksel Kortay Akşam Keyfi'ndeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 8 Mart ve Fatih Ürek

8 Mart ve Fatih Ürek

samsun samara fatih ürek fatih ürek samsun dünya kadınlar gününde sahne alan şarkıcı Fatih Ürek hem coştu hemde coşturdu........ ÜREK KADINLAR GÜNÜ'NDE COŞTURDU! 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NDE FATİH ÜREK, BOSTANCI'DA KONSER VERDİ.... Fatih Ürek, yeni albümünün ilk konserinde görsel şov yaptı. 20 kişilik dans ekibinin eşlik ettiği konserin dans kareografisini Burçin Orhon yaptı. Fatih...
  2. Funda Arar ve halit Akçatepe Akşam Keyfi'ndeler

Funda Arar ve halit Akçatepe Akşam Keyfi'ndeler

bu akşam yine usta iki sanatçıyı ağırlayan Kenan Erçetin'in programı ile ilgili bütün haberler burada........ KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Yeni çıkardığı ‘Zamanın Eli’ albümüyle büyük beğeni toplayan Türk Pop Müziği’nin usta yorumcusu Funda Arar ile ‘Güdük Necmi’ lakabıyla yıllarca evimizde ağırladığımız unutulmaz sanatçı Halit Akçatepe 25...
  3. Vural Çelik ve Tuba Ünsal Akşam Keyfi'ndeler

Vural Çelik ve Tuba Ünsal Akşam Keyfi'ndeler

iki rol arkadaşı bu keyifli akşamda samimi söyleşi içindelerdi..... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! Türkiye’nin ve dünyanın ilk kriminal komedi dizisi olarak gündeme gelen ‘Canını Sevdiğimin İstanbul’u’ kısa adıyla C.S.İ dizisinin oyuncuları Vural Çelik ve Tuba Ünsal 31 Mart Salı akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde.. Vural Çelik ve...
  4. Rojin ve Murat Ünalmış Akşam Keyfi'ndeler

Rojin ve Murat Ünalmış Akşam Keyfi'ndeler

murat ünalmış sevgilisi murat ünalmış sevgilisi kim ünalmis kürt ve ünalmis sesi ile geceye renk katan şarkıcı Rojin ile oyuncu Murat Ünalmış birarya gelirse neler olur bakalım....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. ‘Irkçılık son bulsun!’ Akşam keyfi’ne konuk olan ünlü Murat Ünalmış, ırkçılık konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.. Ülkede...
  5. kibariye ve fatih ürek

kibariye ve fatih ürek

:seker:Son duydugum duyumlara gore huehaha bakn dinleyn arkadaslar.. Fatih Urekn babasina sormluslar Fatih cocukken nasil birisiydi diye.. bAbasi aynen su cevabi veriR: NURRTOPU Gibi bir oglandi, ama artik nuru giti TOPu Kaldi :laugh: 2cisi... Kibariyeye sormuslar : Kibariye hanim MTV izlermisiniz ?'' diye... Kibariyenin verdigi cevap : EM tv izlerim EM radyo dinlerim :laugh: anlayana...

Sayfayı Paylaş