gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Fatmagül Fakı'dan Tuvalet İtirafı

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

survivor fatmagül fakı adriana lima fatmagül fakı fatmagül fakı survivor

2013 Ünlüler gönüller Survivor yarışmasından geçtiğimiz günler de elenip adaya veda eden yerli Adriana Lia olarak ünlenen Fatmagül Fakı, yarışmayı izleyenlerin ençok merak ettiği tuvalet ihtiyacının nerde giderildiği hakkında ki soruları utanarak yanıtladı.

Ekran başın da izleyen birçok kişinin merak ettiği ve adadaki yarışmacıların utvalet ihtiyaçlarını nasıl karşıladığı hakkında soruya Fatmagül Fakı bakın nasıl verdi;

Top model Adriana Lima'ya benzerliğiyle dikkat çeken Survivor yarışmacısı Fatmagül Fakı, geçtiğimiz hafta elendi ve İstanbul günlerine geri döndü.

Survivor'da tuvalet ihtiyacını nasıl karşıladıkları sorusu sorulan Fatmagül Fakı, çok utandığını belirtti.

Fatmagül, "Hakikaten tuvalet var mı?" sorusuna " "Var; orman, ağaç dibi, yapraklar! Ben kibar bir insan olduğum için “Nereye gidiyorsun?” diye sorduklarında; “ormana” demeye utanıyordum, “lavaboya” diyordum" cevabını verdi.

Adaya gittiğinde 52 kilo olduğunu ancak döndüğünde 47 kiloya düştüğünü belirten Fatmagül, açlığın gerçek olduğunu şu sözlerle anlattı:

"Kesinlikle aç kaldık. Bunu kim sorgulayabilir ki? Bu soru bana gelince üzülüyorum, inciniyorum açıkçası."

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    tualet kağıdı olarak ne kullandılar acaba yaprakmı :D:D

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    acaba birde ibrik verdilermiki sadece yaprakla olmuyor bu işler yada direk denize koşmuşlardır hahaha

karakuzu bunu beğendi.
  4. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy düşünmesi bile iğrenç hahaha

MaWiM bunu beğendi.
  5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Belki yüzüyoruz ayagina denizde hallediyolardir islerini hahaha

Fatmagül Fakı'dan Tuvalet İtirafı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtiraflar :)

İtiraflar :)

abimle yattım *-yolcu-; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ABD Amerika’daki bir havaalanında çığlık çığlığa bir karşılama sahnesi görünce: “Bir de Türklere gürültücü derler” diye düşünmüştüm ki bağrışan kızlardan birinin Türkçe “Aaayy canııııım, neerrrde kaaldııııııaan” sözleriyle kendime geldim. *Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük GSM operatörünün ekonomik tarifesine geçmek...
  2. itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum yine itiraf ediyorum yaa sevgili melekler size bişey itiraf edicem... ben aslen manisalıyım eşimin görevi nedeniyle balıkesir avşa adasında oturuyorum baştan bunu açıklamak istemedim bi arkadaşım başka bi bayan sitesinde üyeydi oraya bayan nikiyle erkeklerin üye olduğunu söyledi bende tedirgin olduğum için böyle masum bi yalan söyledim ama artık tanıyorum siteyi bütün...
  3. itiraf

itiraf

Ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından tövbe ederek istikamet üzere olmaya, Birini öldürdüğünü itarf ettiğini görmek yöneticiliğe, velayete ve güvenli duruma delalet eder.Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır. Rüyasında suçunu, günahını, yaptığı tatsız şeyi...
  4. Tuvalet

Tuvalet

rüyada tuvalet kagidi görmek rüyada kağıdı görmek kağıdı beyaz ruyada kagidi gormek Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana; Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa; Temiz tuvalet hanımının iyii hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna;...
  5. fatmagül her yerde :)

fatmagül her yerde :)

BİR ROMAN BU KADAR GÜZEL ANLAŞILIR! Fatmagül Her Yerde... Bir büfenin camına ‘’Fatmagül’e tecavüz etmeden önce üzerine dökülen içki geldi’’ ilanı asıldı. Geçtiğimiz günlerde de tartışmalı dizinin "Koş Fatmagül Koş" adıyla hazırlanan oyunu yapıldı. alıntıdır.

Sayfayı Paylaş