gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Fatmagül'ün Sezon Finali Nefes Kesecek

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Fatmagül'ün suçu ne, dizisi, final bölümü hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar

Fatmagül'ün Suçu Ne?” bu hafta, nefes nefese izlenecek sezon finali bölümü ile ekrana geliyor melekler...Bakalım bu hafta izleyenleri neler bekliyor

Kanal D'nin başrollerinde; Beren Saat ile Engin Akyürek'in oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Fatmagül'ün Suçu Ne?” bu hafta, nefes nefese izlenecek sezon finali bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin sezon finali bölümünde; Erdoğan, Selim ve Vural ilk duruşma sonunda tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılıyor. Bir kez daha yenildiğini hisseden Fatmagül de, bundan sonra olacaklardan korktuğu için pes ediyor.

Fatmagül, aylar sonra duruşma salonunda, üzerine düşen kara gölgelere ilk kez bu kadar yakın, ilk kez onlardan hesap soracak kadar güçlüdür. Ama güneş hâlâ gölgelerin arkasında saklıdır. Erdoğan, Selim ve Vural ilk duruşma sonunda tutuksuz yargılanmak üzere serbest kalırlar. Fatmagül bir kez daha yenildiğini hisseder. Bundan sonra olacaklardan korktuğu için pes eder. Ama Kerim'in pes etmeye hiç niyeti yoktur. Bu yenilgi Fatmagül ve Kerim'i birbirlerine daha da yaklaştıracaktır. Aynı gece, duruşmanın şokunu henüz atlamamışken, Kerim ortadan kaybolur. Erdoğan, Selim ve Vural dışarıdadır. Kerim, Fatmagül'ün hayatını değiştiren “o yer”de pusu kurmuş, cinayet yerine tekrar dönecek “o katilleri” beklemektedir. Çok geçmeden Kerim'in beklediği an gerçekleşir. O gece, “o yer”de yaşananların tek şahidi Mustafa olacaktır.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. laleyiğit

laleyiğit Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hiç etkilenmedim vuralı cok seviyodum öldü ona üzüldüm berbattı ya daha etkileyici sahneler bekliyodum sürekli eskileri hatırladı falan tecavuzü hatırlamasına bişey demiyorum senaristlerin umursadıklarını sanmıyorum hayran kitlesi olan oyuncularla calıstıkları icin berbat bir senaryoda olsa karşılık alacaklarını biliyolardıı :)))

Fatmagül'ün Sezon Finali Nefes Kesecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sezon finali olay oldu

sezon finali olay oldu

DENİZ SEKİ'NİN DAHA PİYASAYA ÇIKMAYAN ALBÜMÜYLE KONUK OLDUĞU KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE MANŞETLERDE 1 NUMARADA... Her perşembe gecesi yayınlandıktan sonra magazin basınında olay yaratan Yüz Yüze, dün gece Kanal1'de canlı yayınlanan Deniz Seki'li sezon finali ile 1 ay gibi kısa bir yaz molası verdi. Sezon finali Deniz Seki'nin açıklamaları, gözyaşları ve sıfır kilometre şarkıları ile magazin...
  2. Kurtlar Vadisi Nefes Kesecek....

Kurtlar Vadisi Nefes Kesecek....

Sevgili Kurtlar Vadisi Hayranı Meleklerim.... Hepimizinde bildiği gibi dizi sezonumuz açıldı. Yazın gelmesiyle birer birer tatile çıkan diziler şimdide birer birer yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye başladı. Çoğumuzun merakla beklediği dizinin çekimleri bugünden itibaren çekilmeye başlanılacak. Pusunun yeni bölümlerinin çekimlerinde bir aksilik olmazsa ekim ayında seyircileri ile buluşacak...
  3. Fatmagül'ün Suçu Ne Perşembe Akşamı Sezon Finali Yapıyor

Fatmagül'ün Suçu Ne Perşembe Akşamı Sezon Finali Yapıyor

Fatmagülün suçu ne, dizisi, oyuncuları, sezon finali, final bölümü hakkında detaylı bilgiler Perşembe akşamlarının heycanlı izlenen dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne 16 Haziran Perşembe akşamı yayınlanacak bölümüyle sezon finali yapıyor melekler... Başrollerini Beren Saat ve Engin Akyürek'in paylaştığı 'Fatmagül'ün Suçu Ne'e sezon finali ile ekranlara geliyor.Dizinin perşembe günü...
  4. Muhteşem Sezon Finali

Muhteşem Sezon Finali

muhteşem yüzyıl ne zaman sezon finaline girecek muhteşem yüzyıl sezon finali nasıl bitti hürrem sultan 1 ne zaman finali bitecek muhteşem yüzyıl, gülşah, mahidevrana ne olacak, katil ortaya çıkıyor,sezon finali ne zaman, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Meleklerim heyecan doruklarda bittin sen Gülşah ! Muhteşem Yüzyıl 24. Bölüm sezon finali fragmanı ve özeti 22 Haziran 2011 !...
  5. Behzat Ç.'nin Sezon Finali Nefes Kesti

Behzat Ç.'nin Sezon Finali Nefes Kesti

behzat ç, dizisi, sezon finali, son bölümü, izleyici yorumları, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Polisiye dizi Behzat Ç. sezon finali yaptı melekler... İzleyicilerden tam not alan sezon finali ile ilgili detaylı bilgilere geçiyorum... Star Tv'nin iddialı dizisi 'Behzat Ç.', dün akşam yayınlanan bölümüyle sezona veda etti.Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde;...

Sayfayı Paylaş