gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisi 31 Mayıs'da Çalan Şarkının Sözleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Fatmagülün Suçu Ne 77. Bölümde çalan şarkı Fatmagülün Suçu Ne 31 Mayıs Sen Benim Şarkılarımsın

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Fatmagülün Suçu Ne dizisinin 31 Mayıs tarihinde yayınlanan bölümünde çalan Sen Benim Şarkılarımsın adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Belki bir şarkının her sesinde
    Belki bir sahil meyhanesinde
    Belki de içtiğim sigaranın dumanısın

Bir yıldız gökte kayıp giderken
    Islak bir yolda yalnız yürürken
    Bambaşka bir şeyi düşünürken aklımdasın

Geçmiş değil bugün gibi
    Yaşıyorum hala seni
    Sen hep benim yanımdasın
    Gündüzümde gecemdesin
    Çalınmasın söylenmesin
    Sen benim şarkılarımsın

Sanki hiç gitmemiş hep var gibi
    Bir sırrı herkesten saklar gibi
    Sessizce sokulup ağlar gibi yanımdasın

Beni birşeylerden aklar gibi
    Koparmadan çiçek koklar gibi
    Hiç bozulmamış yasaklar gibi aklımdasın

Geçmiş değil bugün gibi
    Yaşıyorum hala seni
    Sen hep benim yanımdasın
    Gündüzümde gecemdesin
    Çalınmasın söylenmesin
    Sen benim şarkılarımsın

Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisi 31 Mayıs'da Çalan Şarkının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fatmagül'ün suçu ne dizisi kıyafetleri

fatmagül'ün suçu ne dizisi kıyafetleri

fatmagülün elbiseleri fatmagül elbiseleri fatmagülün kıyafetleri elbise modelleri fatmagül elbise modelleri fatmagül'ün suçu ne dizi oyuncularının kıyafetleri
  2. Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisindeki Evlerinin Önü Mersin Türküsünün Sözleri

Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisindeki Evlerinin Önü Mersin Türküsünün Sözleri

beren saat evlerinin önü mersin evlerinin önü mersin türküsünün hikayesi sözleri fatmagül türküsü hikayesi Fatmagül'un Suçu Ne , Fatmagül'un Suçu Ne yeni bölüm, Fatmagül'un Suçu Ne dizisi Fatmagül'un Suçu Ne resimleri, Fatmagül'un Suçu Ne özeti, Fatmagül'un Suçu Ne beren saat,Fatmagülün suçu ne hakkında, Evlerinin Önü Mersin türküsü, Evlerinin Önü Mersin türküsünün sözleri Fatmagül'ün Suçu...
  3. Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi 71. Bölüm Tüyosu

Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi 71. Bölüm Tüyosu

fatmagülün suçu ne dizi tüyoları fatmagülün suçu ne 71. bölüm tüyosu Site üyelerimizdenb bir çoğunun her hafta heyecanla izlediği Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinin 71 bölümünden sizler için tüyolar araştırdık ve bu yazımızda Fatmagül'ün Suçu Ne sevenlerine 71. bölümden edindiğimiz tüyoları aktarıyoruz Melek'ler. Bakalım Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde neler olacakmış 71. bölümde:) Fatmagül'ün...
  4. Fatmagülün Suçu Ne 31 Mayısta Çalan Şarkı lazım bana

Fatmagülün Suçu Ne 31 Mayısta Çalan Şarkı lazım bana

Fatmagülün Suçu Ne 31 Mayısta Çalan Şarkı hangi şarkıydı bilen varsa o şarkıyı ya da o şarkının sözlerini yazsın bana
  5. İffet Dizisi 33. Bölümde Çalan Şarkının Sözleri neydi?

İffet Dizisi 33. Bölümde Çalan Şarkının Sözleri neydi?

İffet Dizisi 33. Bölümde Çalan Şarkının Sözleri neydi acaba o şarkıyı aranızda bilen var mı varsa bana sözlerini yazsın çünkü çok beğendim.

Sayfayı Paylaş