gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisindeki Evlerinin Önü Mersin Türküsünün Sözleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

beren saat evlerinin önü mersin evlerinin önü mersin türküsünün hikayesi sözleri fatmagül türküsü hikayesi Fatmagül'un Suçu Ne , Fatmagül'un Suçu Ne yeni bölüm, Fatmagül'un Suçu Ne dizisi Fatmagül'un Suçu Ne resimleri, Fatmagül'un Suçu Ne özeti, Fatmagül'un Suçu Ne beren saat,Fatmagülün suçu ne hakkında, Evlerinin Önü Mersin türküsü, Evlerinin Önü Mersin türküsünün sözleri

Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde Fatmagül ve Kerim birlikte Evlerinin Önü Mersin türküsünü söylediler...Bana göre dün akşamki bölümün en güzel sahnelerinden biriydi...Şimdi geçiyorum Evlerinin Önü Mersin türküsünün sözlerine...

Evlerinin Önü Mersin Sözleri
    Evlerinin önü mersin
    Ah sular içmem gadınım tersin tersin
    Mevlâ'm seni bana versin

Al hançerini kadınım vur ben öleyim
    Ah kapınızda bi danem, kul ben olayım

Evlerinin önü susam
    Ah su bulsam da gadınım çevremi yuğsam
    Açsam yüzünü baksam dursam

Al hançerini kadınım vur ben öleyim
    Ah kapınızda bi danem, kul ben olayım

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    berenin sesinde baya bir oynama yapmıslar berbat..

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Al hançerim kadınım şarkı sözleri

Evlerinin önü mersin,
    Ah sular içmem kadınım, dersim tersim
    Mevlam seni, bana versin
    Al hançeri kadınım, vur ben öleyim.

burası acayip güzeldi .. Paylaşım için tşk ..​

Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisindeki Evlerinin Önü Mersin Türküsünün Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatmagül'ün suçu ne oyunu

Fatmagül'ün suçu ne oyunu

fatmagülün suçu ne oyunu fatmagülün suçu ne oyunları fatmagül sucu oyunu fatmagül oyunları Fatmagln Suu Ne Oyunu - Fatmagln suu ne oyunu,Fatmagln suu ne oyunu oyna,Fatmagln suu ne oyunu oynayın,Fatmagln suu ne oyunları,Fatmagln suu ne oyunları oyna,Fatmagln suu ne oyunları oynayın Linke tıklayın ve oynayın meleklerim.Sırf meraktan baştım yakalayamadılar beni.:D hahaha
  2. fatmagül'ün suçu ne dizisi kıyafetleri

fatmagül'ün suçu ne dizisi kıyafetleri

fatmagülün elbiseleri fatmagül elbiseleri fatmagülün kıyafetleri elbise modelleri fatmagül elbise modelleri fatmagül'ün suçu ne dizi oyuncularının kıyafetleri
  3. ''Fatmagül'ün Suçu Ne?''Dizisi Yeni Sezon Fragmanı 40.Bölüm

''Fatmagül'ün Suçu Ne?''Dizisi Yeni Sezon Fragmanı 40.Bölüm

fatmagülün suçu ne dizisi yeni sezon fragmanı 40.bölüm 8 eylül 2011 videosu ileilgili bilgiler burada melekler Akıllarda soru işaretleri bırakarak tatile giren ''Fatmagül'ün Suçu Ne?'' adlı dizinin 40.bölümünde neler olacak merak ediyor musunuz? O halde yeni sezonun ilk bölümünün fragmanını birlikte izleyelim :tik: http://www.youtube.com/watch?v=HOSKnTK6VW0
  4. Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi 71. Bölüm Tüyosu

Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi 71. Bölüm Tüyosu

fatmagülün suçu ne dizi tüyoları fatmagülün suçu ne 71. bölüm tüyosu Site üyelerimizdenb bir çoğunun her hafta heyecanla izlediği Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinin 71 bölümünden sizler için tüyolar araştırdık ve bu yazımızda Fatmagül'ün Suçu Ne sevenlerine 71. bölümden edindiğimiz tüyoları aktarıyoruz Melek'ler. Bakalım Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde neler olacakmış 71. bölümde:) Fatmagül'ün...
  5. Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisi 31 Mayıs'da Çalan Şarkının Sözleri

Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisi 31 Mayıs'da Çalan Şarkının Sözleri

Fatmagülün Suçu Ne 77. Bölümde çalan şarkı Fatmagülün Suçu Ne 31 Mayıs Sen Benim Şarkılarımsın Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Fatmagülün Suçu Ne dizisinin 31 Mayıs tarihinde yayınlanan bölümünde çalan Sen Benim Şarkılarımsın adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Belki bir şarkının her sesinde Belki bir sahil meyhanesinde Belki de içtiğim sigaranın dumanısın...

Sayfayı Paylaş