gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Fatmagül'ün Suçu Ne Kerim Vuruldu Ölecek mi ?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fatmagülün suçu ne kerim fatmagülün suçu ne kerim ölecek mi fatmagülün suçu ne kerim vuruldu

Sevgili melekler, ekranların soluk soluğa izlenen dizilerineden Fatmagül'ün Suçu Ne yine heyecanlı bir fragmanla izleyicileri merak içinde bıraktı. Fatmagül’ün önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan 58. bölümünde Fatmagül’ün eski nişanlısı Mustafa, öfkeden delirip Kerim’i vuruyor.

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin 58. bölümünde, Fatmagül Mustafa yüzünden yeni bir acıyla daha sınanacak. Mustafa daha önce kendisini Fatmagül’ün gözü önünde 2 kez affedip öldürmekten vazgeçen Kerim’i silahla yaralayacak. Dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak bölüm finalinde şunlar yaşanacak.

Fatmagül yola çıkam Kerim’i merak eder ve telefona sarılır. Kerim’e ‘Yolda mısın hala merak ettim?’ diye sorar. Kerim de ‘Şimdi geldim canım şimdi’ der ve ikili arasındaki bu samimi sohbeti Kerim’in peşindeki Mustafa duyar. Hala Fatmagül’ü çok seven Mustafa bu durun üzerine çılgına döner.

Daha önce Fatmagül’ün tecavüzcülerinden Vural’ı öldüren Mustafa, Kerim’in Fatmagül’le olan aşkına tahammül edemez. Fatmagül ile eski mutlu günlerini hatırlayan Mustafa, kendisinin içinde olması gereken mutluluğu yaşayan Kerim’den sonsuza kadar kurtulmaya karar verir. Mustafa kendi kendisine’Daha önce bir kez katil oldum, ikincisi ne fark eder’ diye düşünür. Mermiyi namluya sürdüğünde Kerim sesi duyar, korkuyla sese doğru döner.

Karanlıkta sadece namluyu görür. Kerim ona dönünce Mustafa refleksle ateş eder. Vurulan Kerim’in yüzü acı içinde kalır. Kerim’İn ‘Ahh’ diye bağırdığı duyulur.

Bizim tahminimiz Kerim'in tabi ki ölmeyeceği yönünde. Eh, bu kadar talihsizlikler yaşayan bir çifti senaryonun sonunda böyle ayırırlarsa millet isyan eder zaten. Seyredecek ve göreceğiz melekler :)

Fatmagül'ün Suçu Ne Kerim Vuruldu Ölecek mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatmagül'ün Suçu Ne ?

Fatmagül'ün Suçu Ne ?

fatmagülün suçu ne çekildiği yer fatmagülün suçu ne dizisinin çekildiği yer fatmagül dizisinin ev Güzel bir diziye benziyor.Filmi çok fenaydı Hülya Avşarın gösterdiği performansı bakalım Beren gösterebilecek mi ??? Son Alınan haberlere göre Dizi Ağustos Ayında Kanal D Ekranlarında olacak... Beren Saat'in yeni dizi projesi ve partneri belli oldu! İşte detaylar. Beren Saat daha önce Hülya...
  2. Fatmagül'ün suçu ne oyunu

Fatmagül'ün suçu ne oyunu

fatmagülün suçu ne oyunu fatmagülün suçu ne oyunları fatmagül sucu oyunu fatmagül oyunları Fatmagln Suu Ne Oyunu - Fatmagln suu ne oyunu,Fatmagln suu ne oyunu oyna,Fatmagln suu ne oyunu oynayın,Fatmagln suu ne oyunları,Fatmagln suu ne oyunları oyna,Fatmagln suu ne oyunları oynayın Linke tıklayın ve oynayın meleklerim.Sırf meraktan baştım yakalayamadılar beni.:D hahaha
  3. Fatmagül'ün suçu ne oyunculari

Fatmagül'ün suçu ne oyunculari

fatmagül oyuncuları fatmagülün suçu ne meltemin kıyafetleri fatmagülün suçu ne erdoğan gerçek adı meltemin gerçek adı meltem gercek Beren Saat Gerçek Adı: Doğum Yeri: AnkaraDoğum Tarihi: 26 Şubat 1984Eğitim Durumu: LisansBiyografi Başkent Üniversitesi'nde İşletme konusunda ihtisas yaparken Türkiye'nin Yıldızları adlı, aktör ve aktris yetiştirip hafta sonu performanslarını değerlendiren...
  4. Fatmagülün Suçu Ne Kerim Ölecek mi?

Fatmagülün Suçu Ne Kerim Ölecek mi?

Fatmagülün Suçu Ne Kerim Ölecek mi? İzlediniz değil mi Kerim vuruldu acaba önümüzde ki bölümde Fatmagülün Suçu Ne dizisinde ki Kerim Ölecek mi?
  5. "Fatmagül'ün Suçu Ne" Yeniden Ekranlarda!

"Fatmagül'ün Suçu Ne" Yeniden Ekranlarda!

Bu sayfa; "Fatmagül'ün Suçu Ne" Yeniden Ekranlarda! haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yayınlandığı sezonda reytişng rekorları kıran Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi yeniden ekranlara dönüyor. İlk bölümden itibaren yeniden yayınlanacak olan dizinin kanalaı Kanal 7. Beren Saat ve Engin Akyürek'in baş rollerini paylaştığı, Kanal D'de ekranlara gelen ve...

Sayfayı Paylaş