Fatmagül'ün Suçu Ne Veda etti ama neler oldu?

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Fatmagül'ün Suçu Ne Veda etti ama neler oldu?
Kızlar sizde Fatmagül'ün Suçu Ne dizisini izliyor musunuz ben kaçırmadan izliyordum da ne yazık ki son final bölümünü kaçırdım:S Fatmagül'ün Suçu Ne Veda etti de sezon finalinde neler oldu acaba?

Fatmagül'ün suçu Ne Final
Fatmagül'ün Suçu Ne?'de Muhteşem Final

Kanal D'nin sevilen dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne? bugün yayınlanan muhteşem finaliyle sevenlerine veda etti. Bir önceki bölümden başlayan Fatmagül'ün geçmişe dönerek flashbacklerle desteklenen hikayesine veda bölümünde de devam edildi. Fatmagül ile Mustafa'nın sahil kasabasındaki aşkları ve günlük yaşamları ekrana geldi. Fatmagül'ün tecavüze uğradığı güne geri dönülerek o gün hem Fatmagül ve ailesinin hem de Yaşaranlar'ın ve diğer karakterlerin neler yaşadıkları izleyiciye gösterildi.

Daha sonra mahkemeye dönüldü. Duruşmada sanıkların arasında bu kez, Mukaddes, Avukat Münir Telci ve Reşat Yaşaran da vardı. Bunun sebebi de Erdoğan'ın yazdığı itirafnameyi savcıya teslim etmesiydi.Duruşmada sanıkların arasında bu kez, Mukaddes, Avukat Münir Telci ve Reşat Yaşaran da var. “Bu son olsun” diyerek adliye binasına gelen, düşmanlarının gözünün içine bir kez daha bakmak zorunda kalan Fatmagül'ün çığlıkları dindi ve suçlular cezalarını buldular. Mukaddes son anda para cezasıyla hapisten kurtuldu.

Fatmagül'ün sesinde dökülen şu sözler Türkiye için oldukça anlamlıydı:

"Bu son olsun, zalimler cezalarını bulsun. Mağdurların hiç boynu eğilmesin, dimdik adalet dursun arkalarında...

Bu son olsun, çığlıklar sussun, artık kadına, güçsüze şiddet gitsin...

Herkesin bir hayatı var, sadece 1 tane... Hiç kimsenin başkasının hayatını karartmaya hakkı yok.!

Bu son olsun, bu zalimlere de ders olsun...

Ben yalnız yürümedim, onlar da yalnız kalmasın...

Bu son olsun..."

eskilerden parça parça farklı anlar gösterildi sorada fatmagul güzel bir konuşmayla Türkiye'dekı tecavuze ugramıs kadınların sonuçlanmayan davalarında bahsettı ve gönderme yaptı tabi anladılarsaa...

Geri