gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fatmagül'ün Suçu Ne Veda etti ama neler oldu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar sizde Fatmagül'ün Suçu Ne dizisini izliyor musunuz ben kaçırmadan izliyordum da ne yazık ki son final bölümünü kaçırdım:S Fatmagül'ün Suçu Ne Veda etti de sezon finalinde neler oldu acaba?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fatmagül'ün suçu Ne Final Fatmagül'ün Suçu Ne?'de Muhteşem Final

Kanal D'nin sevilen dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne? bugün yayınlanan muhteşem finaliyle sevenlerine veda etti. Bir önceki bölümden başlayan Fatmagül'ün geçmişe dönerek flashbacklerle desteklenen hikayesine veda bölümünde de devam edildi. Fatmagül ile Mustafa'nın sahil kasabasındaki aşkları ve günlük yaşamları ekrana geldi. Fatmagül'ün tecavüze uğradığı güne geri dönülerek o gün hem Fatmagül ve ailesinin hem de Yaşaranlar'ın ve diğer karakterlerin neler yaşadıkları izleyiciye gösterildi.

Daha sonra mahkemeye dönüldü. Duruşmada sanıkların arasında bu kez, Mukaddes, Avukat Münir Telci ve Reşat Yaşaran da vardı. Bunun sebebi de Erdoğan'ın yazdığı itirafnameyi savcıya teslim etmesiydi.Duruşmada sanıkların arasında bu kez, Mukaddes, Avukat Münir Telci ve Reşat Yaşaran da var. “Bu son olsun” diyerek adliye binasına gelen, düşmanlarının gözünün içine bir kez daha bakmak zorunda kalan Fatmagül'ün çığlıkları dindi ve suçlular cezalarını buldular. Mukaddes son anda para cezasıyla hapisten kurtuldu.

Fatmagül'ün sesinde dökülen şu sözler Türkiye için oldukça anlamlıydı:

"Bu son olsun, zalimler cezalarını bulsun. Mağdurların hiç boynu eğilmesin, dimdik adalet dursun arkalarında...

Bu son olsun, çığlıklar sussun, artık kadına, güçsüze şiddet gitsin...

Herkesin bir hayatı var, sadece 1 tane... Hiç kimsenin başkasının hayatını karartmaya hakkı yok.!

Bu son olsun, bu zalimlere de ders olsun...

Ben yalnız yürümedim, onlar da yalnız kalmasın...

Bu son olsun..."

3. bltmltm

bltmltm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    eskilerden parça parça farklı anlar gösterildi sorada fatmagul güzel bir konuşmayla Türkiye'dekı tecavuze ugramıs kadınların sonuçlanmayan davalarında bahsettı ve gönderme yaptı tabi anladılarsaa...

Fatmagül'ün Suçu Ne Veda etti ama neler oldu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatmagül'ün Suçu Ne ?

Fatmagül'ün Suçu Ne ?

fatmagülün suçu ne çekildiği yer fatmagülün suçu ne dizisinin çekildiği yer fatmagül dizisinin ev Güzel bir diziye benziyor.Filmi çok fenaydı Hülya Avşarın gösterdiği performansı bakalım Beren gösterebilecek mi ??? Son Alınan haberlere göre Dizi Ağustos Ayında Kanal D Ekranlarında olacak... Beren Saat'in yeni dizi projesi ve partneri belli oldu! İşte detaylar. Beren Saat daha önce Hülya...
  2. Fatmagül'ün suçu ne oyunu

Fatmagül'ün suçu ne oyunu

fatmagülün suçu ne oyunu fatmagülün suçu ne oyunları fatmagül sucu oyunu fatmagül oyunları Fatmagln Suu Ne Oyunu - Fatmagln suu ne oyunu,Fatmagln suu ne oyunu oyna,Fatmagln suu ne oyunu oynayın,Fatmagln suu ne oyunları,Fatmagln suu ne oyunları oyna,Fatmagln suu ne oyunları oynayın Linke tıklayın ve oynayın meleklerim.Sırf meraktan baştım yakalayamadılar beni.:D hahaha
  3. Fatmagül'ün suçu ne oyunculari

Fatmagül'ün suçu ne oyunculari

fatmagül oyuncuları fatmagülün suçu ne meltemin kıyafetleri fatmagülün suçu ne erdoğan gerçek adı meltemin gerçek adı meltem gercek Beren Saat Gerçek Adı: Doğum Yeri: AnkaraDoğum Tarihi: 26 Şubat 1984Eğitim Durumu: LisansBiyografi Başkent Üniversitesi'nde İşletme konusunda ihtisas yaparken Türkiye'nin Yıldızları adlı, aktör ve aktris yetiştirip hafta sonu performanslarını değerlendiren...
  4. fatmagül'ün suçu ne dizisi kıyafetleri

fatmagül'ün suçu ne dizisi kıyafetleri

fatmagülün elbiseleri fatmagül elbiseleri fatmagülün kıyafetleri elbise modelleri fatmagül elbise modelleri fatmagül'ün suçu ne dizi oyuncularının kıyafetleri
  5. "Fatmagül'ün Suçu Ne" Yeniden Ekranlarda!

"Fatmagül'ün Suçu Ne" Yeniden Ekranlarda!

Bu sayfa; "Fatmagül'ün Suçu Ne" Yeniden Ekranlarda! haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yayınlandığı sezonda reytişng rekorları kıran Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi yeniden ekranlara dönüyor. İlk bölümden itibaren yeniden yayınlanacak olan dizinin kanalaı Kanal 7. Beren Saat ve Engin Akyürek'in baş rollerini paylaştığı, Kanal D'de ekranlara gelen ve...

Sayfayı Paylaş