gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Fatmagül'ün Suçu Ne ?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

fatmagülün suçu ne çekildiği yer fatmagülün suçu ne dizisinin çekildiği yer fatmagül dizisinin ev
    [​IMG] Güzel bir diziye benziyor.Filmi çok fenaydı Hülya Avşarın gösterdiği performansı bakalım Beren gösterebilecek mi ???

Son Alınan haberlere göre Dizi Ağustos Ayında Kanal D Ekranlarında olacak...

Beren Saat'in yeni dizi projesi ve partneri belli oldu! İşte detaylar. Beren Saat daha önce Hülya Avşar ve Aytaç Arman'ın başrollerini oynadığı sinema filmi "Fatmagül'ün suçu ne?" de oynayacak.

Kanal D'de yeni sezonda ekrana gelecek olan dizi de Beren Saat'in yeni partneri ise Engin Akyürek oldu.

FİLMİN KONUSU
    Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona 3'ü zengin çocuğu olmak üzere 4 adam tecavüz ederler. Kızın deli bir abisi dışında kimsesi yoktur. Ama devlet onu korumak için failleri yakalayıp hapse atar.

Zengin cocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulurlar. Bir sene evli kalsın, hemen boşatacaklardır ikisini, söz verirler. Fatmagül o sırada hamile değildir, hamile kaldığı için degil, tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir.

Felaket bir dramdır bu. Gencecik kız sevmediği bir tecavüzcü ile evlendirilir. Üstelik adam bundan ötürü inanılmaz pişmandır. Zengin çocuklar kendi şehirlerine dönmüş, o bu herkesin yattığı kızla bir evde üstelik evli olarak kalmıştır. Başından atmaya çalışır kızı, ama atamaz. Bu onu daha da hırslandırır. İçer, döver kızı. Her şeyden suçlu olan bu kızdır işte.

Sarhoş bir gecesinde yine kızla birlikte olur. Kız sevmiştir onu, kabul eder. Ama ne zaman ki hamile kalır kız, adam sinirlenir, nedir ki bu, bir de piçi mi olacaktir bu kadından.. Bu sefer hastanelik edene kadar döver, kızın karnına attığı tekmeler doğmamış bebeğini öldürür. Fakat kız onu ele vermez hastanede, düştüm der ısrarla. Bu olay aklını başına getirir adamın. Sonuçta tecavüz etmiş olan onlardır.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Hülya Avşar güçlü bir sanatçıdır.Yıllar önce bu filmi ben seyretmiştim gerçekten o zamanın şartlarına göre oldukça güzel toplumun kanayan yaralarına tuz basan bir konusu olan filmdi.Özellikle zamanında ilgi gören o zamanın şartlarına göre yapılan bazı filmlerin dana sonra çekilen yeni versiyonlarını açıkcası ben çok sevemiyorum.Bana biraz yapmacık geliyor ve orjinalinin tadını alamıyorum.Yinede başarılar dilerim genç sanatçıya..

3. lavinya07

lavinya07 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    beren saat te altından kalkar bu dizinin inanıyorum ben

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    bi yerde görmüştüm
    fatmagülün suçu ne ?
    önceden bihter olması :D:D:D

dikkatimi çekti benimde fırsatım olursa bakıcam..

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    beren götururu r bu işi bencede altından kalkacaktır oyunculuğu süper :D:D

6. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bu senaryo için en uygun oyuncu seçilmiş. Diziyi izlemeye çalışacağım. Cuma günleri olursa okuldan eve geleceğim için daha rahat izlerim. Olmazsa da takip ederim.
    Ve ben Beren Saat'in Hülya Avşar'dan kat kat daha iyi performans göstereceğine inanıyorum.

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    uyyy cok fena bi filmdi, bakalim dizisi nasil olacak yine bol gözyasli biseye benziyo mendilleri hazirlayalimmmm

8. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yok yok ben inanıyorum rekor kıracak yine beren saat:)daha aşkı memnu yeni bitti hemen yeni bi proje beren saat için bu durum bi 5 yıl daha fln devam eder korur popülerliğini:)

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    fatmagül'ün suçu ne?
    eskiden bihter olması ashfjsahf :D tutacak bu dizi ;)

10. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    beren saat yine döktürecek desene ben şimdiden hazırlayım mendilleriii:ehi:kesinn harika bir dizi olacak...

11. ηaz ♥

ηaz ♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu diziyi merakla bekleyenlerdenim ben de.

12. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ve suan basladı izliyorum süper :)

13. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şuanda reklam arası. Tecavüz sahnesini izlerken kanım dondu doğrusu. ''Bir dizi, bu kadar gerilme'' diyorum içimden ama gerilmemek, sırf o tecavüz sahnesi için bile, o dizide ki rol alan zengin dallamalar gibi şereften yoksun ib...lerin varlığını düşünüp erkeklerden nefret etmemek elde değil.

Dizi ilk bölümünden anlaşıldığı kadarı ile başarılı olacak... Zira ben bu diziyi izlemeyi düşünmüyorum, çünkü ciddi anlamda geriliyorum. Senaryosundan anlaşıldığı kadarı ile izlersem daha çok gerilecem :D:D Son dönemlerde duygusala bağlanmışımda:) İzlememek en iyisi olur kanımca :D

14. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok merak ediyordum ama izleyemiyorum ne yazık ki:)Kanal d nin çekmeyeceği tuttu yarın netten izlerim artıkın.

15. yalnızkalp

yalnızkalp Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beren saat çok ama çok iyi oyuncu gerçekten.Sadece kırılgan naif kadını oynamıyor,her rolü oynayıp rolünün hakkını vermeye çalışıyor.En son filminde sosyalist terörist kızı canlandırmıştı.

Tanışmak ve imza alıp foto çektirmek isterim.Çokda tatlı hoş bir kadın.

Fatmagül'ün Suçu Ne ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatmagül'ün suçu ne oyunu

Fatmagül'ün suçu ne oyunu

fatmagülün suçu ne oyunu fatmagülün suçu ne oyunları fatmagül sucu oyunu fatmagül oyunları Fatmagln Suu Ne Oyunu - Fatmagln suu ne oyunu,Fatmagln suu ne oyunu oyna,Fatmagln suu ne oyunu oynayın,Fatmagln suu ne oyunları,Fatmagln suu ne oyunları oyna,Fatmagln suu ne oyunları oynayın Linke tıklayın ve oynayın meleklerim.Sırf meraktan baştım yakalayamadılar beni.:D hahaha
  2. Fatmagül'ün suçu ne oyunculari

Fatmagül'ün suçu ne oyunculari

fatmagül oyuncuları fatmagülün suçu ne meltemin kıyafetleri fatmagülün suçu ne erdoğan gerçek adı meltemin gerçek adı meltem gercek Beren Saat Gerçek Adı: Doğum Yeri: AnkaraDoğum Tarihi: 26 Şubat 1984Eğitim Durumu: LisansBiyografi Başkent Üniversitesi'nde İşletme konusunda ihtisas yaparken Türkiye'nin Yıldızları adlı, aktör ve aktris yetiştirip hafta sonu performanslarını değerlendiren...
  3. Fatmagül'ün Suçu Ne-Meltem (Seda Güven) kimdir?

Fatmagül'ün Suçu Ne-Meltem (Seda Güven) kimdir?

fatmagülün suçu ne oyuncuları meltem seda güven kimdir fatmagülün suçu ne meltem kim fatmagül kim seda guven kimdir Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinin genç ve güzel oyuncusu Seda Güven nam-ı değer Meltem kimdir...Daha yakından tanıyalım :tik: Mankenlik ajansı sahibi Başak Gürsoy’un desteği ile oyunculuk yapmaya karar veren Güven, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Giysi...
  4. fatmagül'ün suçu ne dizisi kıyafetleri

fatmagül'ün suçu ne dizisi kıyafetleri

fatmagülün elbiseleri fatmagül elbiseleri fatmagülün kıyafetleri elbise modelleri fatmagül elbise modelleri fatmagül'ün suçu ne dizi oyuncularının kıyafetleri
  5. "Fatmagül'ün Suçu Ne" Yeniden Ekranlarda!

"Fatmagül'ün Suçu Ne" Yeniden Ekranlarda!

Bu sayfa; "Fatmagül'ün Suçu Ne" Yeniden Ekranlarda! haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yayınlandığı sezonda reytişng rekorları kıran Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi yeniden ekranlara dönüyor. İlk bölümden itibaren yeniden yayınlanacak olan dizinin kanalaı Kanal 7. Beren Saat ve Engin Akyürek'in baş rollerini paylaştığı, Kanal D'de ekranlara gelen ve...

Sayfayı Paylaş