gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Fatoş Kabasakal ve Erkek Tarifi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

FATOŞ KABASAKAL'DAN ERKEK TARİFİ!Eveeet bu Fox tv de yayınlanan, bez bebek dizisindeki, Hakanın Evlenip boşanmış yaman nişanlısı rolünde :D Şimdilik... Yakında biraz daha geçecek ve sinemalarda göreceğiz. Hem Güzel Fatoş Kabasakal, Hem rolünü iyi oynuyor... Eee ikisini birleştirince ne olur BOMBA ::D:D Şimdi erkek tarifi yapmış kabasakal bakalım ne demiş.
    ERKEK, KADINI İÇİN NE YAPSA AZDIR. ÖYLE BİR TEK ŞEYLE KURTULAMAZ.

Ama benim hoşuma şu gidebilir. Fanatik Fenerbahçeliyim. ( yazmazsam ölürdüm dün yiğidolar sizi yendiler fatoş hanım nbeeeeeer :D:D:D::D ) Galatasaray maçının olduğu bir gün üstüne Fenerbahçe forması giyerek Galatasaray tribünlerine çıksın. ( Hee çıksın sonrada parçlasınlar adamı ) Hiçbir erkek böyle bir çılgınlık yapamaz.( Yahu Fatoş, yemez yemez anlıyormusun bunun aşkla alakası yok adamı keserler diyorum sen hala ne diyon :D ) Aşkını ancak bana böyle ispatlayabilir. ( sie )

Fatoş Kabasakal ve Erkek Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fatoş kabasakal resimleri

fatoş kabasakal resimleri

fatoş kabasakal fatma kabasakal fatos fatoş ayak ayakları
  2. Fatoş Kabasakal Tan İlişkisi

Fatoş Kabasakal Tan İlişkisi

fatoş kabasakal fatoş kabasakal ayak hayatı tan tan 'BÜTÜN BUNLAR BİR YALAN' FATOŞ KABASAKAL, TAN SAĞTÜRK’LE AŞK YAŞADIĞI İDDİALARINI KABUL ETMEDİ Genç oyuncu Fatoş Kabasakal hayatının iyi gittiğini belirterek, “Her şey güzel dizim devam ediyor. Onun dışında gelen bir çok teklifi değerlendiriyorum” dedi. Gazetecilerin, dizi arkadaşı Tan Sağtürk ile aşk yaşadığı sorularını duyar duymaz...
  3. Erkeklerden Yemek Tarifleri

Erkeklerden Yemek Tarifleri

KOLAY YEMEKLER *Domatesli Biberli Yumurta *Büyükçe bir tavaya yağ domates ve biber koyup bir sigara yakiyoruz. Sigaranin külü yere düşmek üzereyse yumurtaları eklemenin zamani gelmis demektir. Yumurtaları kırıp sigaramizi bitiriyoruz. Pişmiştir herhalde ocağın altını kapatiyoruz. *Biberli Domatesli Yumurta *Her gün domatesli biberli yumurta yemekten sıkıldığımızda yapabilecegimiz bu enfes...
  4. Tiyatro ve Sinema Sanatçısı Fatoş Sezer Evinde Ölü Bulundu...

Tiyatro ve Sinema Sanatçısı Fatoş Sezer Evinde Ölü Bulundu...

evinde ölü bulunan sanatçı ölen sinema sanatçıları fatoş sezer öldü, eski sinema sanatçılarından, evinde ölü bulundu, fatoş sezerin ölümü, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Eski sinema ve tiyatro sanatçılarından Fatoş Sezer evinde ölü bulundu. Dün sabah evinde ölü bulunan Sezer'in uykusunda kalp krizi geçirdiği anlaşıldı. Sanatçının cenazesi, bugün Şişli...
  5. Fatoş Kabasakal Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Fatoş Kabasakal Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

fatoş kabasakal kimdir fatoş kabasakal hayatı Sevgili melekler, uzun bir süre Bez Bebek dizisi ile ekranlarda seyrettiğimiz Fatoş Kabasakal hayatı hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz... Fatoş Kabasakal, 9 Eylül 1982 tarihinde Edirne'de doğdu. Sunuculuk kariyerine 15 yaşında Kral TV'de bir müzik programı ile başladı. 2007'de Bez Bebek (Simge karakteriyle) ve Parmaklıklar Ardında...

Sayfayı Paylaş