gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Fatoş Seğmen aşkına nokta koydu

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

BÜYÜK AŞK BİTTİ [​IMG] YAKLAŞIK 3 YILDIR İSMAİL KAYA İLE BİRLİKTE OLAN FATOŞ SEĞMEN ARTIK YALNIZ! NEDENİ İSE; FATOŞ'UN İŞLERİ NEDENİYLE SEVGİLİSİYLE GÖRÜŞEMEMESİ.

Mankenlikten oyunculuğa transfer olan Fatoş Seğmen'in kariyer hedefi aşkından üstün geldi! Fatoş, yaklaşık 3 yıldan beri birlikte olduğu İsmail Kaya'dan ayrıldı.
    Ortak bir kararla ilişkilerini bitirdiklerini söyleyen Fatoş Seğmen, 'İşlerimin yoğunluğundan dolayı görüşemiyorduk' diyerek ayrılığın nedenini açıkladı.

Fatoş Seğmen aşkına nokta koydu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adini AŞk Koydum Senİn

Adini AŞk Koydum Senİn

ADINI AŞK KOYDUM SENİN Güneş’in doğuşu gibi doğuyorsun dünyama. Doğuşuyla ısıttığı yüreğimin buz sarkıkları damla damla çözülmeye başlayıp, Her bir damlanın çoğalarak birleştiği, sevgiyle taşan bir şelaleyi andırıyor adeta. Ay’ın dünyamızı aydınlattığı gibi, Zifiri karanlıklardan çıkarıp, ışıklarını saçıyorsun etrafıma. Öyle büyülü bir ışık ki bu, hayallerin gerçekleşmesi...
  2. adını aşk koydum senin....

adını aşk koydum senin....

ADINI AŞK KOYDUM SENİN Güneş’in doğuşu gibi doğuyorsun dünyama. Doğuşuyla ısıttığı yüreğimin buz sarkıkları damla damla çözülmeye başlayıp, Her bir damlanın çoğalarak birleştiği, sevgiyle taşan bir şelaleyi andırıyor adeta. Ay’ın dünyamızı aydınlattığı gibi, Zifiri karanlıklardan çıkarıp, ışıklarını saçıyorsun etrafıma. Öyle büyülü bir ışık ki bu, hayallerin gerçekleşmesi gibi, adını...
  3. Eski manken fatoş seğmen, artık işinin oyunculuk olduğunu söyledi.

Eski manken fatoş seğmen, artık işinin oyunculuk olduğunu söyledi.

mankenler kaç kilo eski mankenler mankenlerin estetiksiz halleri mankenlerin eski halleri bayan Kanal 1'de yayınlanan Yalancı Romantik adlı dizi ile oyunculukta geldiği noktayı gözler önüne seren seksi yıldız oyunculukta oldukça iddialı. Seğmen, 'Bugüne kadar oynadığım her rol için olumlu tepkiler aldım. Artık oyunculukla adımdan söz ettireceğim' dedi. Bu arada Fatoş Seğmen, birçok yeni...
  4. Üç Nokta Bir Aşk

Üç Nokta Bir Aşk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş