gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Faturasız Avea Hattında Aylık 500 Mb İnternet Kampanyası Başvurusu

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Avea Aylık 500 Mb İnternet Faturasız
    Faturasız Avea Aylık 500 Mb İnternet

Sevgili melekler, avea kullanıcı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için avez kolaylıkları ve hizmetleri hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Daha önce paylaştığımız avea telefon yedekleme bilgilerini bir kere daha hatırlattıktan sonra bu sayfada Faturasız Avea Aylık 500 Mb İnternet ayrıntılarını yayınlıyoruz...

500 megabayt internet paketiyle, 3G'li 500MB internet paketi ayda sadece 9TL. Kampanyadan faydalanmak için NET 500MB yazip 5555e gondermeniz yeterli.

Paket kapsamında sunulan 500 MB internet 30 gün boyunca geçerlidir ve 30 gün sonunda kullanılmayan tutar bir sonraki aya devretmeyecektir.

Paket iptali için IPTAL NET 500MB yazıp 5555'e SMS göndermek yeterlidir

Faturasız Avea Hattında Aylık 500 Mb İnternet Kampanyası Başvurusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ’Likör’ faturası 500 milyon YTL olacak

’Likör’ faturası 500 milyon YTL olacak

Mecidiyeköy’deki eski Likör Fabrikası’nın yeni sahibi 415 milyon YTL’lik teklifle Aşçıoğlu-Ofton-Meydanbey ve Omak İnşaat Ortak Girişimi oldu. Aşçıoğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu, "415 milyon YTL teklif verdik ama hasılat paylaşımla TOKİ’nin cebine 500 milyon YTL girer. Kazanç arttığı için toplum adına ihalenin yenilenmiş olmasına seviniyoruz" dedi....
  2. Aylık Vodafone İnternet Paketi

Aylık Vodafone İnternet Paketi

Aylık Vodafone İnternet Paketi hakkında bilgi verir misiniz ücretlendirilmesi felan ne kadar acaba
  3. internetten iş başvurusu nasıl yapılır- işkur iş başvurusu

internetten iş başvurusu nasıl yapılır- işkur iş başvurusu

internetten iş başvurusu yapmak - işkur iş başvurusu İşte Adım adım işkur internetten iş başvurusu yapma: 1 adım olarak buraya tıklıyorsunuz. 2. adım olarak belirlemiş olduğunuz doldurup tamam diyorsunuz. 3. adımda karşınıza belirlediğiniz kriterlerde işci arayan işletmeler veya kamu kuruluşları çıkacak. ” İşveren” yazısının yanındaki linke tıklayarak başvuru yapacağınız kurumun...
  4. Avea 'dan Aylık 3 TLye İnternet Paketi Nasıl Alınır ?

Avea 'dan Aylık 3 TLye İnternet Paketi Nasıl Alınır ?

Avea 3 TL İnternet Paketi Nasıl Yapılır Avea Aylık 3 TL'lik İnternet Paketi Yapma Sevgili melekler, ave kullanıcılarını faydalanabileceği yeni bir konuyla daha karşınızdayız. En son sizlerle paylaştığımızAvea Aran Kazan kalan dakikaları öğrenme konumuzun ardından bu sayfamızda da Avea 3 TL İnternet Paketi Nasıl Yapılır merak eden avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimize...
  5. Avea Faturasız Hat Tarifeleri Hakkında Bilgiler

Avea Faturasız Hat Tarifeleri Hakkında Bilgiler

Bu konu avea faturasız hat tarifleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, faturasız hat kullanıyorsanız, şimdi sizlere sunacağımız faturasız konuşma ve mesajlaşma paketlerinden birini seçip kullanabilirsiniz. Buyrun inceleyin... Avea kullanıcılarının yararlanabileceği şunlardır: Konuşma Paketleri Avealılara Özel Kantin Paketi 6...

Sayfayı Paylaş