gebe
?

favori diziniz hangisi?

1. Öyle bir geçer zaman ki

62,5%
  2. Fatmagül'ün suçu ne?

25,0%
  3. Hanımın çiftliği

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Yahşi Cazibe

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Diğer

12,5%
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Favori Diziniz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

şu zamanın bir çok yeni dizisi var. sizin favori diziniz hangisi?

2. bayan darsi

bayan darsi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yazılanların hepsini izliyorum desem nasıl olur :D ama osman cok tatlı cocuk yaa :D

3. nawal

nawal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    okul olduğu için izleyemiyorum ki yaaahhh ama berenn :D bilirsinn

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    üç tanecik filmim var zaten ..
    öyle bir gecer zaman,fatmagülün sucu ne ve yahşi cazibe...
    ama en cok sevdiğim öyle bir gecer zaman...

5. GizemAltun

GizemAltun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ezeeeeeeeeeeelllllll <3

Favori Diziniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En FAVORİ yalanlar!!

En FAVORİ yalanlar!!

En çok başvurulan beyaz yalanlar şunlar: 1 - Bir şeyim yok, iyiyim. 2 - Seni gördüğüme sevindim. 3 - Üzerimde hiç para yok. 4 - Seni ararım. 5 - Telefonu duymadım. 6 - Yakında görüşmeliyiz. 7 - Yoldayım. 8 - Hayır, bu kıyafet kalçanı büyük göstermiyor. 9 - Trafikte sıkışıp kaldım. 10 - Ne mesajı. 11 - Telefonum çekmiyordu. 12 - Elbette seni seviyorum. 13 - Sistem sunucumuz bozulmuştu. 14...
  2. Favori Estetikler

Favori Estetikler

mls zayıflama yöntemi mls zayıflama fiyat fiyatları fiyatı Favori Estetikler 2008'de, gelişen tıp ve teknolojinin sunduğu imkanlar bizi hayalimizdeki görüntüye her geçen gün daha da yakınlaştırıyor... Birkaç seansta zahmetsizce cildinizi gençleştirmek, liposuction yaptırmadan bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulmak ya da göğüslerinizi astırarak dikleştirmek... Bunların hiçbirisi...
  3. En favori estetikler

En favori estetikler

"Estetik" bu kelimeyi günümüzde oldukça sık duymaya başladık... 2008'de estetiğe dair tıp teknolojisi o kadar zenginleşti ki Melek'lerim. Yüzünde ve vücudunda her hangi bir yerini beğenmiyenler, hayallerinde ki görüntüye artık daha kolay sahip olmanın şansını yaşıyor estetik mucizesi ile... Birkaç seansta zahmetsizce cildinizi gençleştirmek, liposuction yaptırmadan bölgesel...
  4. ünlülerin favori mekanları!!!

ünlülerin favori mekanları!!!

ünlülerin gittiği mekanlar ünlülerin en çok gittiği mekanlar barlar ünlülerin gittiği mekanlar,ünlülerin gittiği yerler,ünlülerin evleri,ünlülerin gerçek isimleri,ünlülerin yaşları Kim tostunu yerken Kıvanç Tatlıtuğ'u karşısında görmek istemez ki? İşte ünlü isimler ve sıklıkla gitmeyi tercih ettikleri yerler... Tuba Büyüküstün: Bağdat Caddesi ünlülerin uğrak mekanlarından. Cadde'de...
  5. Survivor ve favorilerimiz

Survivor ve favorilerimiz

Survivor bu sene yine çok canlı ünlüler ve gönüllüler bu topikte survivorcıları bekliyoruz! ünlüler doğukan manço,cengiz coşkun,nazenin tokuşoğlu,ırmak atuk,ümit karan,bennu gerede,dağhan külegeç,erhan yavuz,larissa gönüllüler fatmagül fakı,bozok gören,duygu çetinkaya,mustafa,murat,emel,seda,hilmicem evet gördüğünüz gibi ünlüler grubu yine muhteşem gibi gibi, gönüllüler ise başladığı ilk...

Sayfayı Paylaş