gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

Faydalı bıtkıler hakkında bılgıler burada melekler

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

Faydalı Bitkiler, faydali bitki Su bitkilere bakarmisiniz Meleklerim, herbirisi bir derde deva.....

Faydalı Bitkiler

HAVUC Cilde canlılık verir ve göz hastalıklarını giderir.

HERCAI MENEKSE Egzamaya iyi gelir.

KAVUN
    Cilde temizlik, vücuda serinlik verir.

NISASTA
    Güzellik maskelerine konur, kaşıntıları keser.

PATATES
    El ve ayak çatlaklarını iyileştirir.

UYUZ OTU
    Cilt hastalıklarına iyi gelir, uyuz tedavisinde kullanılır.

NAZAROTU Sulu egzamalara iyi gelir.

ÜZÜM
    Cildi güzelleştirir.

Faydalı bıtkıler hakkında bılgıler burada melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burçlara yalakalık..kesınlıkle okuyun faydalı bılgıler

burçlara yalakalık..kesınlıkle okuyun faydalı bılgıler

KOÇ Canim benim. Ya ben yerim senin o duygusal , mütevazi, ince, anlayis yumagi duygularini! Sen seçildinde mi gönderildin bu dünyaya. Bir insan bu kadar mi düzgün, bu kadar mi programli, bu kadar mi anlayisli olabilir.. Bu koçlar var ya, IQ seviyesi yüksek insanlarin burcudur. Dost insan, güzel insan. Insan gibi insan. Allah seni basimizdan, yanimizdan eksik etmesin. Iyi ki varsin! Allah...
  2. Ovulasyon testlerı hakkında bılgıler

Ovulasyon testlerı hakkında bılgıler

Merhaba arkadaslar gebelık dusunuyorum ve ovulasyon testlerınden aldım yumurtlama gunumu anlamak ıcın adetımın 20. Gunu yapmaya basladım ve ıkı cızgı cıkmaya basladı.bu gunlerde ılıskı oldu esımle. Su an adetımın 30. Gunu hala kullanıyorum testı hala cıft cızgı cıkıyo acaba hamılemıyım? Adetıme 5 gun var? Aynı durumları yasayan varmı acaba ?
  3. Lohusalık Hakkında Herşey Burada Loğusa Melekler Buraya!!

Lohusalık Hakkında Herşey Burada Loğusa Melekler Buraya!!

lohusalık,lohusalık dönemi, Lohusalık dönemi doğumdan sonra başlayan süreçtir ve bu dönemde neler yapılmalıdır nasıl hareket edilmelidir ve nelere dikkat edilmelidir diye merak eden melekler bu konu tam size göre; Lohusalık, annede doğum sonrası üreme organlarının normale dönmesine dek geçen 6 haftalık süredir. Anne bu süre içerisinde bazı sorunlarla karşılaşabilir. Tromboflebit...
  4. Karl Lagerfeld Hayatı Hakkında Bilgiler Burada Melekler

Karl Lagerfeld Hayatı Hakkında Bilgiler Burada Melekler

karl lagerfeld kimdir karl lagerfeld hayatı Sevgili melekler, dünyaca ünlü modacılardan, kaliteli, şık ve sıradışı tasarımlara imza atmasıyla ünlü ( son kreasyonu 2012-2013 Chanel kış ) Karl Lagerfeld hayatı hakkında ki bilgilerimiz şöyle.. Gerçek adı Karl Otto Lagerfeldt 20. yüzyılın en önemli moda tasarımcılarından biri. Almanya'nın Hamburg şehrinde doğdu. 1980'li yılların...
  5. En Faydalı Cilt Bakım Ürünleri hakkında bilgi burada melekler

En Faydalı Cilt Bakım Ürünleri hakkında bilgi burada melekler

En Faydalı Cilt Bakım Ürünleri Hangileridir En Faydalı Cilt Bakım Ürünleri Hakkında Bilgi Şahsen ben doğal cilt bakım ürünlerinden yanayım ama yine de siz sevgili melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda en faydalı cilt bakım ürünleri hangileri konu alıyoruz arkadaşlarım. En faydalı cilt bakım ürünleri başlığı altına yazılabilecek her derde deva bir ürün yoktur....

Sayfayı Paylaş