gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

fazla açık giyinmeyen kadınlar için mütevazi abiyeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

çok açık olmayan abiyeler açık olmayan abiyeler fazla mütevazi abiye modelleri bazı kadınlarımız pek fazla iddialı giyinmeyi sevmez mütevazi olmayı ve ama bir o kadarda şık olmayı tercih eder.işte bizde o bazı kadınlarımız için en güzel şık ve fazla açık olmayan abiyeleri bulduk getirdik:)

fazla açık giyinmeyen kadınlar için mütevazi abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açık tenlilerde cilt kanseri daha fazla görülüyor

Açık tenlilerde cilt kanseri daha fazla görülüyor

Uzmanlar, cilt kanserinin en çok açık tenlilerde görüldüğünü belirtti. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı uzmanı Opr. Dr. Gülden Avcı, cilt kanserinin, açık tenlilerde, sarışınlarda ve kızıllarda, koyu tenlilere göre daha çok görüldüğünü bildirdi. Avcı, cilt kanserlerinin, tüm kanser...
  2. Hamileler İçin Abiyeler

Hamileler İçin Abiyeler

hamileler için abiyeler Hamileler için gece dışarı çıkarken ne giysem derdi bitiyor...Çünkü artık modacılar hamile bayanları da düşünerek hamileler için gece kıyafetleri tasarlamışlar...Hem şık hem rahat olabilmeniz için siz hamilelere özel yapılan abiyeleri beğeninize sunuyorum meleklerim :tik:
  3. Kadınlar neden erkeklerden fazla konuşur ?

Kadınlar neden erkeklerden fazla konuşur ?

Gerçektende öyle ama kızlar:DHakkettende çok konuşuyoruz ya:)Kadınların özelliği olsa gerek.Hani bir laf vardır yaa...Rabbim çene vermiş konuşayım diye..:seker: bu söz erkeklere... KADINLAR NEDEN ERKEKLERDEN FAZLA KONUŞUR ? Üstelik kadınlar erkeklerden iki kat daha fazla konuşuyor. Ancak bu kadınların genetik özelliklerinden kaynaklanıyor. Erkeklerin beyinlerinin sol tarafı evde geçici...
  4. En Fazla İçimde Ölürsün...

En Fazla İçimde Ölürsün...

ıÜü En fazla içimde ölürsün Cesedini sürüklerim gittiğim her yere Kızıl sonbaharım Hangi aşk kendi fırtınasına dayanabildi Ellerimde çoğul bir gölge kuşu Adının arkasına basmadan yürüdüm Alnımda birikti çizikler Adımdan çıkardım aklımı Aklımsız kaldım Neylersin İnsanız Ne yapsak eksiğiz işte Ölüme ayarlı saatiz En fazla içimde ölürsün Sorarım Şiir papirüslerinin hangi köşesine...
  5. Yaz Düğünleri İçin Abiyeler

Yaz Düğünleri İçin Abiyeler

düğünler için abiyeler sünnet düğünü için abiye sünnet abiyeler Yaz geldi düğün mevsimi açıldı... Gelinler kadar düğünlere giden davetlilerinde en büyük sorunudur düğünlerde ne giyecekleri...Birbirinden şık abiye modelleri ile ne giyeceğim sorusuna cevap bulabileceksiniz melekler :tik: Bu modele bayıldım rengi ve modeli harika... Bu elbisede çok şık...

Sayfayı Paylaş