gebe
  1. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

fazla ilgili kadın ve fazla ilgisiz erkek?

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında ceyda28 tarafından paylaşıldı.

ilgisiz erkek rüyada ilgisizlik 3 aydır birlikte oldugum terazi burcu ama özellikleri daha cok basak a yakın sevgilim ve ben aslan burcu.. en bastan beri ilgisizliginden dolayı ayrılıyorum sonra dayanamayıp birlesiyorum konusunca birkac gün düzeliyor ama sonra yine basa dönüyoruz. ben aramasam aramaz,görüselim demesem görüsmez,görüsünce gözleri hep üzerimde ellerimi bir an olsun bırakmaz..baslarda asıkmısın diye sordugumda daha vakti var derdi son 1,5 aydır asıkmısın diye sordugumda evet diyo ve beni mutlu etmek icin özel bir caba harcamıyo neden boylesin dedigimde tabiatım boyle diyo 36 yasında kafam karısık asık mı degil mi cözemedim yorumlarınızı bekliyorum.

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim yaa bu kadar cokk erkegin üstüne düşmemek gerekirr kacan her daim kovalanır bırak aramıyorsaa sende arama elbet elinde sonunda arar onun sana yaptıgını sende ona yaparsann emin ol yola gelir...zaten olgun biri aşıgım diyorsa ve sen inanıyorsan aşıktır....ilgisizlik aslındaa cok şeye cekilebilirr ne diyeyim herşey gönlünce olsun....

3. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında sorumlulugu fazla daha yeni babasını kaybetti erkek kardesi ve anneside onunla kalıyor artık. ee zor da bir işi var. biraz da rahat bir insan. ona göre sorun yok hersey yolunda gidiyor ama yolunda giden tarafı beni tatmin etmiyor.

4. kardelen ayse

kardelen ayse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamm ceyda28
    sevgilin ne iş yapıoo belki mesleğinin verdiği sıkıntılarda olabilir...aynı şehirde mi yaşıosunuz? bazı erkekler öledir. benim sevgilimde öle üstelik yakında sözlencez ama aynen senin dediğin gibi o daöle napalımm

5. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ayşe..aynı şehirde yaşıyoruz. işleri bayagı yogun sorumluluguda cok ee birazda tabiatında ilgisizlik var artık bakacagız ne kadar katlanabilirsek.

6. kardelen ayse

kardelen ayse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hımm mesela benim sevgilim asker yani mesleğinin verdiği bişi olsa gerek yapı olrak çok sert biri:( çok aramaz günde bi kez arar bense hiç aramam sormmamm bende onun igibi ilgisizim içimden gelmioo çünkü:( ağlıyorum sızlıyorum ama onun bunlardan asla haberi olmuyoo..bilmiorum yanlış mı yapıorum üstelik biz farklı şehirlerdeyiz

7. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bak canım sende demişin sorumlulugu fazlaa bu sırada sana vakit ayıramamasıı zor olurr biraz anlayışş herşey zmanla düzelir canım benimm....herşey gönlünce olsun....

8. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben senin gibi ilgisiz degilim o aramazsa ben ararım yani ben ilgisizliginden dolayı sorun cıkartmazsam kavgamız olmuyor hersey güzel devam ediyor.

9. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sabırla bekliyorum düzelecegi zamanı artık kavgada cıkartmıyorum ilgisizliginden dolayı bu aralar iyiyiz yani. sagol canım güzel dileklerin icin. tesekkür ederim.

10. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

iii olmanıza sevindim canımm:dancing: önemli olann birbirinizi sevmenizz diger kalan herşey hal olurr....

11. eylülada

eylülada Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya canm seven insan konuşmadan görüşmeden yapamaz.bnmde erkek arkdşm var. 3 yıldr beraberiz şükürler olsun öyle bi sıkıntımız yok.ne biliym insan özler yha nasıl aramaz görüşmek istemez anlamadım:S

12. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    erkeklerin üstüne ne kadar düşersek onlar da o kadar ilgisiz olur malesef

fazla ilgili kadın ve fazla ilgisiz erkek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En fazla dövmeli kadın

En fazla dövmeli kadın

tangalı kadınlar dövmeli kadın dövmeli kadınlar tangalı kadın resimleri resimleri En fazla dövmeli kadın kanada' dan Krystyne Kolorful ve Amerikan' dan Julia Gnuse (resimdeki) bu rekoru paylaşıyorlar. Krystyne yaklaşık olarak 15000$ harcamış ve 10 yılda tamamlamış. Julia ise porfiri hastalığının etkilerini gizlemek için dövme yaptırdığını söylemiş
  2. Siemens CEO’su, şirketini fazla Alman, beyaz ve erkek buldu

Siemens CEO’su, şirketini fazla Alman, beyaz ve erkek buldu

Dünyanın en büyük endüstri gruplarından Alman Siemens’in CEO’su Peter Löscher, şirketindeki yöneticilerin çok fazla Alman, beyaz ve erkek olduğunu söyledi. Avusturya doğumlu Löscher, Financial Times gazetesine verdiği demeçte, bu yılki önceliklerinin grubun kültürel farklılıklarını artırmak olduğunu söyledi. Löscher, ilk yılını büyük rüşvet skandalının açtığı yaraları iyileştirmekle...
  3. Şişman kadınların fazla olduğu ülkeler

Şişman kadınların fazla olduğu ülkeler

şişman kadınlar şişman kadın karılar obezite kadınlar obez En fazla şişman kadının yaşadığı ülkeler belli olmuş.Eminim merak ediyorsunuz acaba TÜRKİYE kacıncı sırada diye.Siz sonuçlara bakmadan önce ben size hemen söyleyeyim.Türkiye ilk 15 sıralamasında bile yer almamış:DYani korkmayın biz gayet mükemmeliz:D:D Şişman kadınların fazla olduğu ülkeler Merkezi Cenevre'de bulunan...
  4. kadin ve erkeklerle ilgili sozler....

kadin ve erkeklerle ilgili sozler....

odun erkeklerle ilgili sözler Tanrı kadınlara geçmişi ve geleceği, erkeklere ise yaşadığı günü armağan etti Kadınlar geniş bir zamana yayıldıkları için huzursuz, erkekler daracık bir zamana sıkıştıkları için anlayışsız olurlar Ahmet Altan * Bir kadın aynı zamanda hem sevdalı, hem anne olamaz Andre Maurois * Kadın psikolojisini otuz yıldır incelememe rağmen büyük soruya cevap...
  5. Kadın ve erkeklerle ilgili sözler

Kadın ve erkeklerle ilgili sözler

erkeklerle ilgili sözler facebook kadın ve erkeklerle ilgili, ilginç, güzel, değişik sözler, bu sözleri kimler söylemiştir.Hep beraber bakalım melekler :) Tanrı kadınlara geçmişi ve geleceği, erkeklere ise yaşadığı günü armağan etti Kadınlar geniş bir zamana yayıldıkları için huzursuz, erkekler daracık bir zamana sıkıştıkları için anlayışsız olurlar Ahmet Altan * Bir kadın aynı zamanda hem...

Sayfayı Paylaş