gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Fazla Merakın Sonu

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Fazla Merakın Sonu

eeee canim ayakkabilarla oyun olmaz sana annen soylemedi mi onlar zehirli toksik maddeler icerir

Fazla Merakın Sonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Forumda Fazla Takilirsan Sonun

Forumda Fazla Takilirsan Sonun

Anne yemek yaptıktan sonra: -Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım anne.... Biri elinde kağıtla size adres sorunca: -Dostum link yanlış.İstersen bir kontrol et... -yoklama kağıdına imzamı atıyorum yine uyarı lütfen imzanızı altı karakterden fazla atmayınız -ben:anneee yemek çok güzel olmuş ellerine sağlık diyecem ama teşekkür butonu nerde acaba annem: ? Birine bir şey...
  2. pc başında fazla kalmamın sonu

pc başında fazla kalmamın sonu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. merakın sonu

merakın sonu

aklıma geldı bunu da anlatayım dıdım ılk okul 2 ye gıdıyorum butun gıcıklıgım ustumde o gun ne yapsamda evdekılerı sınır etsem dıye bakıyorum annem oturmus bana kazak oruyo(aylardan subattı sanırım cunku okul yoktu) bende sıkıntıdan patlıyorum bu arada usula sokuldum annemın yanına anne one dıyroum yunu gosterek annem gayet yumusak yun kızım dıye nıye yun anne dıyorum annem bılmem yun demısler...

Sayfayı Paylaş