gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

FB-GS MAçı Sonrası Bilanço Ağır Oldu....

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

[HR][/HR]İETT ağır bilançoyu açıkladı!
    Fenerbahçe-Galatasaray maçı yaşanan olayların İETT'ye faturası ağır oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre olaylarda çok sayıda İETT otobüsü ve durağı hasar gördü.

İlk tespitlere göre, çeşitli semtlerde 125 durağın camları kırıldı, 14 durağın tamamı tahrip edilirken toplam 139 İETT durağı hasar gördü. Metrobüs hattında hizmet veren 68 Metrobüs‘ün camları kırıldı, koltuk ve kaportalarında hasar meydana geldi.

Metrobüs hattı dışında çalışan 17 İETT otobüsü de büyük hasar gördü. Hasar tespit çalışmaları devam ederken maddi zarar henüz tam olarak tespit edilemedi.

2. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    Bu nasıl bir saplantıdır anlamak mümkün değil. Bir takım tutabiliriz, üzülebiliriz sevinebiliriz ama herşeyin dozunu iyi ayarlamak lazım.

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    aynen katılıyorum cnmmm

tesadüf bunu beğendi.
FB-GS MAçı Sonrası Bilanço Ağır Oldu.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maç

Maç

Fotbol maçında seyirci olduğunu görmek tek başına iş başarma iradesinin bulunmamasına, boş ve anlamsız heyecanlara; Maçta bizzat oynadığını görmek bir iş için emek ve gayret sarfetmeye, gol attığını görmek başarı ve rakibe galip gelmeye delalet eder.Rüyada özellikle futbol maçı seyretmek, vaktinizi boşa harcamakta olduğunuzun işareti sayılır. Rüyada maç izlemek, zamanınızı boşa geçirdiğinizi...
  2. Macun

Macun

Nesil çokluğuna yahut hastalıktan şifa bulmaya delalet eder.Macun görmek hastalıktan şifa bulmaya işarettir. Rüyada macun görmek hastalıkların iyileşeceğine yorumlanır. Diş macunu ani sorundur. Rüyada macun görmek, hastaliktan sifa bulmaya ve neslintn çokluguna isarettir
  3. Gebelik sonrası hemorid oldum !!!

Gebelik sonrası hemorid oldum !!!

hemorid merhaba melekler nekanı :sule:ben dilan :sule:iki sene önce doğum yaptım ve doğum sonrası basur oldum ameliyetla aldırdım ama tekrar nüksetti şimdilerde... ne yapabilirim diye düşünürken internet sitesinde basur hapı ile bitkisel tedavinin mümkün olduğunu ve kesin çözüm olduğunu okudum. acaba bu ilaçlardan kulananlar var mı ? ne yapmalıyım ? ve bu idasil denen basur ilacı ne kadar...
  4. fb-gs

fb-gs

bugün fb-gs maçı var ve ben fb spor klubu yonetimde org bölümünde yoneticilerle iç içe çalışıyorum.. weee bugun ben sanki inadına yapar gibi sarı üzerinde kırmızı desenleri olan bir bluz giymiş bulunuyorum.. bunu nasıl yaptım bilmiyorum ama acilll bişi bulup bunu yok etmem lazım..
  5. Gs Store

Gs Store

Galatasaray taraftarının takımının lisanslı ürünleri Limango'da satışa sunulmuş. Fİyatları da inanılnaz ucuz. Gs'li varsa forumda duyurulur :)

Sayfayı Paylaş