gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

fb-gs

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

bugün fb-gs maçı var ve ben fb spor klubu yonetimde org bölümünde yoneticilerle iç içe çalışıyorum.. weee bugun ben sanki inadına yapar gibi sarı üzerinde kırmızı desenleri olan bir bluz giymiş bulunuyorum.. bunu nasıl yaptım bilmiyorum ama acilll bişi bulup bunu yok etmem lazım..

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    hahaha hahaha kızz kovulursun haa hemen gıt başka bişi giyyy

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
  4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ohh ohhhh belecimmm giymee srı kırmızzıııı süperrr yaaa...
    zatenn aldı cimbomum puann hahayyyy cokk mutluyumm bu gece....
    :gs bayrak::gs bayrak:

fb-gs konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. FB Nickleri

FB Nickleri

Bir Yemin Ettik Geri Dönemeyiz ölümüne Fenerliyiz Aslani,kartali Geç Hepsi Hikaye Tek Kanarya Var Bu Alemde Samiyen Sustu Bizi Dinledi Sen Yalan Dünyadaki Tek Gerçeksin Candan öte Sevmedikmi Seni Kanarya Issiz Gecelerde Gittik Deplesmanlara öl Dedinde ölmedikmi Senin Uğruna Fenerbahçem Feda Olsun Bu Canlar Sana Bizim Büyüklüğümüz Ne Kupa Büyüklüğüdür Nede şampiyonluk Bizim Büyüklüğümüz...
  2. Fb  nickleri

Fb nickleri

Fb nickleri İşimiz olmaz, karıyla kızla, ömür çürüttük, fener ugruna! Bize rakip yok, bu diyarlarda, ne seri A'da, ne La Liga'da! Gönülden sever, genç fenerliler, feneri için ölüme gider İnandık size bu sene, Görmek isteriz şampiyonluklar içinde, Şampiyon olunca tüm Türkiye, İnleyecek en büyük kanarya diye Ne paranoyak, ne panik atak, senin için fener, olduk biz manyak! Ne...
  3. fb avatarları

fb avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. FB-GS MAçı Sonrası Bilanço Ağır Oldu....

FB-GS MAçı Sonrası Bilanço Ağır Oldu....

İETT ağır bilançoyu açıkladı! Fenerbahçe-Galatasaray maçı yaşanan olayların İETT'ye faturası ağır oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre olaylarda çok sayıda İETT otobüsü ve durağı hasar gördü. İlk tespitlere göre, çeşitli semtlerde 125 durağın camları kırıldı, 14 durağın tamamı tahrip edilirken toplam 139 İETT durağı hasar gördü. Metrobüs hattında hizmet...
  5. Gs Store

Gs Store

Galatasaray taraftarının takımının lisanslı ürünleri Limango'da satışa sunulmuş. Fİyatları da inanılnaz ucuz. Gs'li varsa forumda duyurulur :)

Sayfayı Paylaş