gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

FB Hisseleri Tavan Yaptı

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Fenerbahçe Sportif Hizmetler A.Ş.'nin hisse senetleri, borsada tarihi zirvesi olan 40 YTL'ye ulaştı. Fenerbahçe Kulübü Mali İşler Koordinatörü Abdülkadir Kuşin, konuyla ilgili olarak sarı-lacivertli kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

''25 Ocak Cuma, haftanın son işlem gününde borsa kapanırken hisse senetlerimiz 40 YTL'den işlem gördü ve tarihi zirvesine ulaştı. Böylece şirketin piyasa değeri bir milyar YTL, diğer bir ifade ile bir katrilyon lira oldu. Bu rakam 847 milyon dolar demek. Bizim için bu çıkış, yatırımcıların Fenerbahçe'nin mali politikalarından, marka yönetiminden, merchandising faaliyetlerinden olumlu izlenimler edindikleri anlamını taşıyor. Hisseler sadece bir ayda yüzde 21 prim yaptı. Bütün bu sayısal veriler İMKB ve foreks.com'un FB Sportif sayfasında aynen var. Biz de piyasaları oradan izliyoruz.''

Milliyet

FB Hisseleri Tavan Yaptı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hidayet Türkoğlu tavan yaptı

Hidayet Türkoğlu tavan yaptı

NBA’de Hidayet Türkoğlu’nun formasını giydiği O.Magic, deplasmanda Philadelphia’yı 115-99 yenerken, milli basketbolcu attığı 31 sayıyla sahanın en skoreri olurken, sezon rekoru da kırdı. Utah’ın LA Clippers’a 114-104 yenildiği maçta Mehmet Okur 9 sayıyla oynarken, Zaza Pachulia’nın 4 sayıyla kaydettiği mücadelede Atlanta, Golden State’i 117-110 mağlup etti. TOPLU SONUÇLAR: Indiana-New Jersey:...
  2. fb avatarları

fb avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Eski Tavanızı Tablo Yapın

Eski Tavanızı Tablo Yapın

Kızlar mutfak eşyaları bir süre sonra eskiyor ve atılıyorlar...Örneğin eski tavanızı atmamak değerlendirmek ve tablo olarak kullanmak istermisiniz... Buyrun size eski tavadan tabloya muhteşem dönüşüm :tik: MALZEME: Atılmaya yüz tutulmuş herhangi bir tava, kurutulmuş çiçekler, akrilik su bazlı boyalar, sıcak silikon yapıştırıcısı, 50 kat vernik veya cam cila, fırçalar....
  4. fb-gs

fb-gs

bugün fb-gs maçı var ve ben fb spor klubu yonetimde org bölümünde yoneticilerle iç içe çalışıyorum.. weee bugun ben sanki inadına yapar gibi sarı üzerinde kırmızı desenleri olan bir bluz giymiş bulunuyorum.. bunu nasıl yaptım bilmiyorum ama acilll bişi bulup bunu yok etmem lazım..
  5. Altın fiyatları yine tavan yapmış durumda

Altın fiyatları yine tavan yapmış durumda

İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında işlem gören hisse senetleri günlük bazda ortalama yüzde 1,30 oranında değer kazandı. Dolar ve Avro yükseldi. Altın fiyatları rekor kırdı. İMKB 100 Endeksi, ikinci seansta 2.491,99 puan artarak 52.961,21 puandan kapandı. Hisse senetleri ikinci seansta ortalama yüzde 4,94 oranında artış gösterdi. İlk seanstaki 1.814,28 puanlık düşüş dikkate alındığında,...

Sayfayı Paylaş