gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

FB Nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir Yemin Ettik Geri Dönemeyiz ölümüne Fenerliyiz Aslani,kartali Geç Hepsi Hikaye Tek Kanarya Var Bu Alemde

Samiyen Sustu Bizi Dinledi

Sen Yalan Dünyadaki Tek Gerçeksin

Candan öte Sevmedikmi Seni Kanarya Issiz Gecelerde Gittik Deplesmanlara öl Dedinde ölmedikmi Senin Uğruna Fenerbahçem Feda Olsun Bu Canlar Sana

Bizim Büyüklüğümüz Ne Kupa Büyüklüğüdür Nede şampiyonluk Bizim Büyüklüğümüz Mazimizden Bellidir

1 Gecede 6 Tane Senin Kocan Bir Tane

Salya Sümük Değil Erkek Gibi Vardik Iskele Değil Stadi Bastik Yaşli Kadin Değil çarşi Kovaladik Kolpalik Değil Tarih Yazdik

Ben Herkesin Içinde Tekim Tek Olduğum Sürece Zafer Hep Benim çünkü Ben Fenerbahçeliyim

Sevgi Eylem Gerektirir

Seni Sevmek Deli Gibi Yürek Ister Bu Kalpler Bir Tek Sende Titrer Bir Allahim Olsun Birde Sen Ol Fener

öyle Bir Sevgiki Tarih Edilmez Fenerli Olmayan Kimse Bilemez

Cimbomlu Olmak Ayip Değil Yeterki çaktirma

Krallik Boş Kaleye Gol Atmak Değildir Krallik Tuncayin Yaptiği Gibi Kadiköyde Manchestira Rovaşata Gol Atmaktir

Fenerbahçeli Olmak Lig Bittiği Zaman Stadi özleyip Yazin Sicağinda Stada Gidip Stadin Duvarlarini Sevip Okşamaktir

Gülersem Sevincim, Ağlarsam Gözyaşim, ölürsem Toprağim Ol Fenerbahçem

Itina Ile Aslan Terbiye Edilir..basvuru: Herhangi Bir Fenerbahçeli.....

Bir Fenerbahceli Dünyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!

Başin öne Eğilmesin Aldirma Fener Aldirma En Büyük Sen Değilmisin Aldirma Fener Aldirma Fener Aldirma

Atam Izindeyiz Biz De Fenerbahçeliyiz

Tribünlerde Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde Darağacinda Olsak Bile Son Sözümüz Fenerbahçe

Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin Gündüz Gece Satir Satir , Hece Hece şampiyonsun Fe-ner-bah-çe

Feneri Seven Tarih Yaziyo Beşiktaşi Seven Lanet Ediyo Cimbomu Seven Yurtdişina Kaçio:d

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: FB Nickleri
    paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

FB Nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. FB Hisseleri Tavan Yaptı

FB Hisseleri Tavan Yaptı

Fenerbahçe Sportif Hizmetler A.Ş.'nin hisse senetleri, borsada tarihi zirvesi olan 40 YTL'ye ulaştı. Fenerbahçe Kulübü Mali İşler Koordinatörü Abdülkadir Kuşin, konuyla ilgili olarak sarı-lacivertli kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: ''25 Ocak Cuma, haftanın son işlem gününde borsa kapanırken hisse senetlerimiz 40 YTL'den işlem gördü ve tarihi...
  2. Fb  nickleri

Fb nickleri

Fb nickleri İşimiz olmaz, karıyla kızla, ömür çürüttük, fener ugruna! Bize rakip yok, bu diyarlarda, ne seri A'da, ne La Liga'da! Gönülden sever, genç fenerliler, feneri için ölüme gider İnandık size bu sene, Görmek isteriz şampiyonluklar içinde, Şampiyon olunca tüm Türkiye, İnleyecek en büyük kanarya diye Ne paranoyak, ne panik atak, senin için fener, olduk biz manyak! Ne...
  3. fb avatarları

fb avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Msn de Kullanabileceğiniz FB Nickleri

Msn de Kullanabileceğiniz FB Nickleri

Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..! Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin. Gunduz Gece Satir Satir, Hece Hece Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce 1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her Dalinda Bizim Sanimiz, Hic Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askimiz!! Catlayin Cimbomlular Bu Yil Fener...
  5. fb-gs

fb-gs

bugün fb-gs maçı var ve ben fb spor klubu yonetimde org bölümünde yoneticilerle iç içe çalışıyorum.. weee bugun ben sanki inadına yapar gibi sarı üzerinde kırmızı desenleri olan bir bluz giymiş bulunuyorum.. bunu nasıl yaptım bilmiyorum ama acilll bişi bulup bunu yok etmem lazım..

Sayfayı Paylaş