gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fb nickleri

Konu, 'Takım Nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Fb nickleri İşimiz olmaz, karıyla kızla, ömür çürüttük, fener ugruna!

Bize rakip yok, bu diyarlarda, ne seri A'da, ne La Liga'da!

Gönülden sever, genç fenerliler, feneri için ölüme gider

İnandık size bu sene, Görmek isteriz şampiyonluklar içinde, Şampiyon olunca tüm Türkiye, İnleyecek en büyük kanarya diye[​IMG]

Ne paranoyak, ne panik atak, senin için fener, olduk biz manyak!

Ne badireler atlattık beyler, Fenerbahçe sevgisi ölünce biter[​IMG]

Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahce!

Cihatlar,lefterler,canlar,fikretler Hala Sevilen Birer Abidedirler! Hic Bir Kulupte Olmayan Bu Dostluk, Yillar Yili Hep Sampiyon Olduk!

Sari Lacivert Rengimiz Bizim!, Gurur Verir Tarihin Fenerbahcem Atamiz''in Sozunden Belli Degil Mi, En Buyuk Sensin Fenerbahcem!!!

Bir Fenerbahceli Dunyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!

Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem

Fb nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. FB Hisseleri Tavan Yaptı

FB Hisseleri Tavan Yaptı

Fenerbahçe Sportif Hizmetler A.Ş.'nin hisse senetleri, borsada tarihi zirvesi olan 40 YTL'ye ulaştı. Fenerbahçe Kulübü Mali İşler Koordinatörü Abdülkadir Kuşin, konuyla ilgili olarak sarı-lacivertli kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: ''25 Ocak Cuma, haftanın son işlem gününde borsa kapanırken hisse senetlerimiz 40 YTL'den işlem gördü ve tarihi...
  2. FB Nickleri

FB Nickleri

Bir Yemin Ettik Geri Dönemeyiz ölümüne Fenerliyiz Aslani,kartali Geç Hepsi Hikaye Tek Kanarya Var Bu Alemde Samiyen Sustu Bizi Dinledi Sen Yalan Dünyadaki Tek Gerçeksin Candan öte Sevmedikmi Seni Kanarya Issiz Gecelerde Gittik Deplesmanlara öl Dedinde ölmedikmi Senin Uğruna Fenerbahçem Feda Olsun Bu Canlar Sana Bizim Büyüklüğümüz Ne Kupa Büyüklüğüdür Nede şampiyonluk Bizim Büyüklüğümüz...
  3. fb avatarları

fb avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Msn de Kullanabileceğiniz FB Nickleri

Msn de Kullanabileceğiniz FB Nickleri

Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..! Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin. Gunduz Gece Satir Satir, Hece Hece Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce 1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her Dalinda Bizim Sanimiz, Hic Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askimiz!! Catlayin Cimbomlular Bu Yil Fener...
  5. fb-gs

fb-gs

bugün fb-gs maçı var ve ben fb spor klubu yonetimde org bölümünde yoneticilerle iç içe çalışıyorum.. weee bugun ben sanki inadına yapar gibi sarı üzerinde kırmızı desenleri olan bir bluz giymiş bulunuyorum.. bunu nasıl yaptım bilmiyorum ama acilll bişi bulup bunu yok etmem lazım..

Sayfayı Paylaş