Fcebooktan Paylaşabileceğiniz Cuma Günü Sözleri Buyrun

T

TİTAN

Forum Okuru
Fcebooktan Paylaşabileceğiniz Cuma Günü Sözleri Buyrun
Facebook Cuma Günü Sözleri

Cuma Günü Mesajları Facebook

Sevgili melekler, cuma günleri için facebookunuzdan paylaşabileceğiniz, sevdiklerinizin cumasını kutlayabileceğiniz birbirinden anlamlı Facebook Cuma Günü Sözleri ile karşınızdayız ...:)

cuma_sozleri-26e.jpg

Allah'ım! Dillere destan, gönüllere ilaç rahmetin ile merhametini dileniyor ve bizleri insan olarak haşretmeni istiyoruz. Hayırlı nurlu cumalar.

Ey Rabbimiz! İşlerimizde muvaffakiyetler ihsan eyle. Yanlış yollara gidenleri gittikleri yoldan döndür. Hanelerimize mutluluk nasip eyle. Kaldırmakta zorlanacağımız yüklerle bizleri imtihan eyleme. Darda ve zorda koyma. Amin. Cumanız mübarek olsun.

Allah'ım. Fayda vermeyen ilimden, doymayan nefisten, ilahi dergaha yükselmeyen amelden, kabul olmayan duadan sana sığınırım. Amin. Cumamız mübarek olsun.

Allah'ım beni af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabını muktedir eyle. Selatü selaya yolladım mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek cuma'ya. Hayırlı cumalar.

Ya Rabbi cumayı en bereketli gün yaptığın gibi bizi de o günün bereketiyle bereketlenenlerden eyle. Cuma'mız Mübarek Olsun. Hayırlı Cumalar.

Allahım, Hazreti Muhammed ve Âline her vakit, her an ve her durumda, diğer tüm rahmet ettiğin kullarınki kadar, hatta Senden başkasının bilemeyeceği sayıda kat kat salât eyle! Hiç şüphesiz Sen dilediğini yapansın. Cuma'mız mübarek olsun.

Ey Rabbim...Senin af ve mağfiretinin dairesi, bizi bela ve musibetlerden uzak tutacak kadar geniştir. Bize rahmetinle muamele buyur Ey Rabbim. Gazabından bizi emin kıl Rabbim. Cumanız mübarek ve kabul olur inşallah.

Bir müslüman, Cuma günü gusul abdesti alıp, Cuma namazına giderse, bir haftalık günahları inşallah af olur ve her adımı için sevap verilir. Allah (c.c) cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah.

Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek,endişe içinde yenen baldan daha tatldır.Namus içinde yaşanan bir çadır,ahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamktan daha sevimlidir.Cumanız Mübarek Olsun...

Benim günahim varsada senin gibi halikim var. Muhammed Aleyhisselam dostum var. İlahi kabre vardigim gece lütfeyle, yalniz kaldigim gece bilmedigimi bildir. *Kabrimi nur ile doldur. Kevser sarabina daldir, ulu cemalini göster.

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Cumanız mübarek olsun.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Cumanız mübarek olsun.

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Cumanız mübarek olsun.

Geri