gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

feci öksürüğüm var yardım edinn

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çok fena öksürüyorum. Evde yapabileceğim bitkisel birşeylker var mı hemen ilaç almak istemiyorum :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Uzun süren ve insanların yakasına yapışan öksürüğün altta yatan çeşitli sebepleri var.

Doktorlarca önerilen tedavi yöntemlerine ek olarak bitkisel, doğal karışımlar da tedavide büyük rol oynuyor.

Öksürüğü yumuşatmak ve hastayı rahatlatmak amacıyla, kullanılan karışımlardan biri de 'Karaturp ve Bal'...

Karaturp üstünü kesip bir kaşık bal koyduğumuzda belirli bir zaman sonra konulan bal turpu eriterek sıvı haline getiriyor. Bu sıvı öksürüğe çok iyi geliyor.

Ancak uzmanlar, önce doktora başvurup verilen tedaviyi uygulamayı, alternatif olarak "karaturp bal" karışımının değerlendirilmesini öneriyor.

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    benim en güzel yöntemim şu pekmezin içine tereyağı koyup eritiyorum,sonra zencefil ve karabiberde koyup kaşık kaşık yutuyorum,,birde harnup pekmezi iyi geliyor.ama bence önce doktor kontrolüne git akciğerlerini dinlet iyice gerekirse film istenebilir astım bronşit ve ya bir başka hastalılk var mı yok mu diye iyice araştır

feci öksürüğüm var yardım edinn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekciklerim lütfen yardım edinn :(

melekciklerim lütfen yardım edinn :(

melekcikler ne yapsam boyum uzar yaşım 15 boyum 155 lütfen yardım edin boyumun uzamasını çoook isstiyorumm :( :şey::şey::şey::şey::şey::şey::şey::şey::şey: :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
  2. Meleklerim Yardım edinn !!

Meleklerim Yardım edinn !!

Meleklerim yardım edin diyorum çünkü burta itiraf kadar bi okaddar yardımda isteyeceğim. 2 yıldır pek samimiliğimiz olmayan Çocuk bu sene bana çok yakınlaşmaya başladı. İşte Mesaj atıyor seni düşünüyorum filan diye akşam iyi geceler beni gör rüyanda diyorum Aklımdan hiç çıkmıyorsun ki her gece rüyamdasın diyor.. Ben ise Ona karşı en ufak bişey hissetmezken, Bir gün sana kız ayarlıcam...
  3. Çok acil yardım edinn..

Çok acil yardım edinn..

yamuk tırnak tırnak yamukluğu BAKIN MELEKLER ŞİMDİ BENİM TIRNAKLARIM BU SON ZAMANLARDA YAMUK YUMUK..HAMİLE OLDUĞUM İÇİN KUAFÖRÜME GİDEMİYORUM BU YÜZDEN BURDA YARDIM ALMAK İSTİYORUM DURMADAN KIRILIYO BENDE KESMEK ZORUNDA KALIYORUM MANİKÜR DE YAPAMIYORUM.. UZAYINCA YAMUK OLUYOR Bİ TÜRLÜ DÜZGNLEŞTİREMİYORUMM.. YARDIM EDİNNNN!!TIRNAKLARIM BENIM HERŞEYİMM.. BURDAKİ HERŞEYİ DENEDİM AMA OLMADI DÜN...
  4. yardım edinnn

yardım edinnn

Ya yeni konu açınca tekrar oraya gidip yorumlara fln nasıl bakcaz
  5. ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN?

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN?

Arkadaşlar, iki gün önce 100 mg selectra 7 tane birden içtim.. Baş dönmesi halisünasyon, titreme hepsini yaşadım.. bir de bende böbrek rahatsızlığı vardı.. bugünde iki tane antidepresan aldım.. Ve tuvalet hiç ama hiç yapamıyorum.. Acil bişeyler yazın..

Sayfayı Paylaş