gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Federasyon Uyarısına Ebru Şallı'dan Yanıt!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ebru şallı, federasyon uyarısı, ne dedi, yayın kaldırılacak mı, pilates, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Geçtiğimiz gün Cimnastik Faderasyonunun ,pilates salonlarını kendi bünyesinde toplama girişimi ve Ebru Şallı'nın programına uyarı verildiğini yazmıştık.(İLGİLİ HABER BURADA)

Bu haber üzerine Ebru Şallı'dan bir cevap geldi melekler,aynen yayınlıyoruz...

“Federasyon’un kararını destekliyorum. Bütün spor salonlarında pilates yapanlar denetlenecek. Hoca olmadığı halde ders veren kişiler var, onlar temizlenmiş olacak. Federasyon bünyesinde pilates dersi alanlar, istedikleri yerde hocalık yapabilecekler. Ben bu olayı bir ay önceden biliyordum zaten. Benim programımın yayından kaldırılması gibi bir durum da söz konusu değil. Orası bir pilates stüdyosu ve benim sertifikam var. Ben Amerika’da Stott Pilates eğitimi gördüm ve eğitmenlik sertifikası aldım.”

Federasyon Uyarısına Ebru Şallı'dan Yanıt! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru şallı'dan doğal saç maskesi

Ebru şallı'dan doğal saç maskesi

ebru şallı saç bakım önerileri ebru şallı saç maskesi maskeleri kekik yağı kekik yağı maskesi Sağlıklı saçlara sahip olmak için Ebru Şallı'dan saç maskesi tarifini sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar buyrun Saç bakımı için maske: -1 yumurtanın sarısı -2 yemek kaşığı zeytinyağı -2 yemek kaşığı bademyağı -4 damla kekik yağı -1 yemek kaşığı sirke Uygulanışı: Malzemeleri karıştırın....
  2. Ebru şallı'dan greyfurt maskesi

Ebru şallı'dan greyfurt maskesi

ebru şallı esmer şekerli peeling tarifi esmer şeker peeling greyfurt maskesi şeker yumurta akı şekerle Ebru Şallı dan güzelliğine ve cilt bakımına önem veren tüm bayanlar için greyfur maskesi önerinisini siz sevgili meleklerimiz için paylaşıyorum Bir greyfurtun kabuğunu soyun. Dilimleyip rondodan geçirin. Rondodan geçirilen gereyfurta bir yemek kaşığı bal biraz avakado yağı koyarak...
  3. Ebru Şallı'dan selülit giderici formül

Ebru Şallı'dan selülit giderici formül

selülit giderici selülit giderici formül formüller doğal ebru şallı maskesi Ebru Şallı'dan selülit sorunu yaşayan tüm bayanlar için açıklamış olduğu selülit giderici formülü sizlerle paylaşıyorum Manken Ebru Şallı fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulmak isteyenler için detoks etkisi yapan mucize iksir 5 gün içinde etkisini göstermekte. Değişimi 5 günde farkedeceksiniz! Ebru Şallı...
  4. Ebru Şallı'dan şok itiraf!

Ebru Şallı'dan şok itiraf!

ebru şallı, itiraf, yemek kitabı, yeni kitabı, haberleri, Güzelliği ve yaptığı her işle beğeni kazanan Ebru Şallı şok bir itirafta bulundu Melek'ler. Yeni yemek kitabını piyasaya süren eski manken Ebru Şallı ilginç bir itirafta bulundu Plates DVD'lerinden sonra Ebru'nun Mutfağından isimli yemek kitabını Salı günü çıkartacak olan Ebru Şallı, “Yemek kitabım çıkıyor. Bugün'ün haberine...
  5. Ebru Şallı'dan Sinan Akçıl'ın Aşk İtirafına Yanıt!

Ebru Şallı'dan Sinan Akçıl'ın Aşk İtirafına Yanıt!

ebru şallı sinan akçıl, ebru şallı haberleri, sinan akçıl haberleri Sevgili melekler, Sinan Akçıl'ın Ebru Şallı ile ilgili itiraflarının ardından, Akçıl'ın nazik sözlerine Ebru Şallı'dan yanıt gecikmedi. "Ebru, bugüne kadar tanıdığım en kutsal ve saygıdeğer kadınların başında geliyor. İnsanlar biraz rahat bırakırsa birbirimizi tanımaya çalışıyoruz" diye konuştu. Sinan Akçıl'ın bu...

Sayfayı Paylaş