Felaket bu!!! siz hala kendi sorunlarınıza bakıyorsunuz'''

Haberleri okumaktan kacar oldum..hic mi iyi bir sey olmaz,hic mi guzellik yok,nereye gidiyor bu millet,nerede bu devlet anlamadim gitti..

her satiri okudugumda biraz daha hayrete düsüyor biraz daha dehsete kapiliyorum inanin artik ne haber izliyorum nede gazete okuyorum böyle seyler duymak istemiyorum yeter ya yeter allahsiz insanlar gözünüzü 3yasindaki bir bebegemi diktiniz el vicdan ya nasil bir insanlik bu inanin okurken gözyaslarimi tutamadim benimde 2tane evladim var böyle korkularla büyütmek istemiyorum artik birileri durdursun bu ahlaksizlari.

yazacak kelime bulamıyorum benimde kızımvar en çok içimi ne acıttı tecavüz edildi diye annesi tarafıdan zehirlenerek yaşama hakkı elinden alınan 13 yaşındaki kız çocuğu tüylerim diken diken oldu ALLAHIM sen koru muhafaza et kötülere fırsat verme

Böyle bir dünyada olduğumu görünce inanın gelecek nesillere ,çocuklarımıza üzülüyorum.durum gittikçe vahimleşiyor.Allahım sen geleceğimizi koru ,sen gelecekten ve kendimizden bizleri emin kıl.sen insan olmaktan bizi uzaklaştırma.
yukarıda ne güsel belirtilmiş Bırakırsam ben ben olmayacağım sanki...Allahım sen kendini bilen kullarından eyle bizleri.böle olayları ne yaşayalım ne yaşatalım nede yaşanana tepkisiz kalalım.sen bu tür insanları ıslah eyle.

küçücük bi çocuğa küçücük bi vücuda bunları yapabilen yaratıklar var malesef aramızda insan diyemiyorum çünki bunu bir insan yapamazz bu dünyanın öbür tarafıda varr Allah korkusu olsun biraz şu insanların içinde...

Geri