gebe
  1. mayaaa

mayaaa Forum Okuru

femara kullanıp gebe olanlar yardım

Konu, 'Kısırlık' kısmında mayaaa tarafından paylaşıldı.

Femara etkiki bir ilaç mi bu ilaç için kullananlardan baha tavsiye gelebilir mi tam olarak ilaç ne işe yarıyor kullanan oldu mu bana yardımcı olacak melek var mı acaba aranızda teşekkür ediyorum
    cevap bekliyorum sağolun.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Kasım 2015
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba hangi ilaç olursa olsun her hastanın tedaviye verdiği cevap farklıdır.İlaç tabiki etkilidir.Olumlu sonuç almanız dileğiyle

3. mayaa

mayaa Forum Okuru

Cvp için teşekkür ederim ben femara kullandim adetin 12. Günü yumurtaliklara bakilacak ti buyudu mu diye doktor izne çıkmış ve gelmesi benim adetin 19. Gününe denk geliyor bu ay gitmeyi düşünmüyorum gebe kalma ihtimali olur mu acaba kendi kendine yumurta catlarmi

4. mayaa

mayaa Forum Okuru

Sadece femara ilacı icip doktora gorunmeden yani kontrol olmadan gebe kalmak mümkün mü

5. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Yukarda belirttiğim gibi her hastanın tedaviye cevabı farklıdır.Olumluda olabilir olumsuzda..Yumurta kendiliğindende çatlayabilir,çatlamayabilirde..Siz bu günlerde birlikteliğe yinede özen gösterin.

6. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Bence git derim femera diger ilaclara gore daha agir bir ilac bnce bosa gitmesin tedavin baska hoca yokmu ona yonlendrmesi lazim yani dusuncem bu yonde.

7. mayaa

mayaa Forum Okuru

Cnm doktoro aradım bu ay böyle kalsınadet olursan 3 . günü tekrar femara iç dedi bakalım artık nasıl olacak bu ay

tusemmm bunu beğendi.
  8. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Aaa ne kadar sacma o ilac meme kanser tedavisinde kullanilan bir ilac normlde o kadar agir bir ilaci kullan adet olursan tekrar kullan olurmu ya yumurta takibi yaptrdin mi hic yumurtan kndiliginden catliyrmu ki oyle bir durum olsa oyle bir tedavi klomnle yapilir yani o bile takip ister ama

9. mayaa

mayaa Forum Okuru

Ya bu ilaç bende işe yaramadı galiba hicbir yerim agrimiyor bu yumurta buyumedi anlamina mi gelir melekler

10. mayaa

mayaa Forum Okuru

Cnn ben ilk defa bu doktora gittim daha once klomen kullandım cvp alamadım bu doktor femara verdi hemde özel hastaneye gidiyorum ona rağmen ilgi sıfır bakalım allahtan umit kesilmez ama bende tık yok yaa

11. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Kader ark.yani bnde oyle tedaviye klomnle basladim olmadi yumurta sinra femeraya basladim ama bnyumurtam catlamiyr bnm yani bn hep iki gun uc gun de bir muayneye gidiyrum arti klomene cevap almadim diyorsun muhtemeln yumurtn catlamiyr beni dinle baska dokro git o ilac bosa gitmsin muhtemln yumurtan catlamicak kndiliginden ins. Catlar ins. Tutar ama bnce git bak hani bir ay denersin yumurtan kndiliginden catlar anlarim beyza ablayada katoliyorum catlayabilrde bn en son 6.tedavimde femerayi kullandim baya uzun bir sure her ay buyuyn yumurta buyumedi adet gunum gecti buyumedi ama bn catladini hissetum ondan bir hafta sonra yumurtan olmus duyip ignemi oldum 8gun sonrada adet oldum bir dahada gitmedim artik kafm karisikti asilamaya bas vurdum kilodan sebeb kaldi kilo verdim biraz daha vermm lazim oyuzden beklemedeyim ve en son gorustugum tup bebek merkezi asilamaylada tutmaz dedi yani bn sordum yani pismanlik dutarmiyim die oda olmaz cok dusuk yuzdeleri die kesin konustu birde bizim gordugumuz tedavi bir nevi asila gibi oluyrmus biraz uzun oldu ama sen anlat baklim ne kadarlik evlisin nie olmuyr butun testleri yaptin mi .bu arada bnm ve esime ait hic bir sorun yok kilo haric o ve pko

12. mayaa

mayaa Forum Okuru

Cnm benim 29 yaşındayım 5 . Yila yeni girdim esimde problem yok ama bend pko var malmalesef 3 ay klomen kullandim takipsiz ssonuç alamadim bende bir yıl ara verdim sonra ozel bir hastaneye gittim durumu anlattım benim bir de bir kürtaj hikayem var dogal yolla kaldim ama radyasyon aldigim için aldirmak zorunda kaldım sonra hic gebe kalamadim yumurtaliklar tembel calisiyor benim hikaye de bu allah yardımcımız olsun bir çocuk istiyorum anne olmak cok mu şey istiyorum acaba allah kimsenin kucagini boş birakmasin

13. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Canm bnm ya cok sey olur herkesin hakki tabiki rabbimden iste nasip etcegi bir zamn var bnde 26 olucam 4seneye girdik bizde bndede pko malesef pko basindan beri varmi yoksa kurtajdn sonrami oldu birde yani radyosyonu nasil aldin bebekte bir anarmllik oldumu merak ettim kac ay sonra ilk defa kndimi burda konusrkn icim rahtladi iyi geldin bana allah razi olsun semt neresi blki dr oneririm bn istanbuldan

14. mayaa

mayaa Forum Okuru

Adana da yaşıyorum cnm sende bana iyi geldin zaten düşük tehlikesi vardı ben hamile olduğumu bilmiyordum çünkü adetlerim hep duzensiz kolum kırıldı benim film cekildim o zmn kolum alcida ve benim kana ma gidiyor doktor sen bu halle film cekildin dusmese bile yeni olduğu için etkilenir dediler ve aldilar onu benden keşke yok deseydim belki de sağlıklı olacakti allahin isine karistim pismanim ama allah affetsin doktora guvendim pko kendi mi bildim bileli var cnm

15. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Hanımefendi siteye üye olursanız daha rahat yazışır,birbirinize yardımcı olursunuz.Keyifli sohbetler diliyorum..

tusemmm bunu beğendi.
femara kullanıp gebe olanlar yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tecrübeli olanlar yada bilgisi olanlar yardım edebilirmisiniz

tecrübeli olanlar yada bilgisi olanlar yardım edebilirmisiniz

melişler ben tahminen 5 yada 6 haftalık hamileyim dr. gittim net bişey söylemedi...şekerim 113 çıkmış dr. yüksek olduğunu söyledi ama ilaç diyet filan vermedi.haftaya bi daha gelmemi söyledi o kadar... ben hamilelikte şekerin son aylarda çıktığını duymuştum ama ilk aylarda hiç duymamıştım..acaba 113 şeker değeri gerçekten çok mu..bilgisi olan lütfen paylaşsın..çok korkuyorum :S ayrıca bana...
  2. Bahçeli evi olanlardan yardım bekliyorum.

Bahçeli evi olanlardan yardım bekliyorum.

Bu soğuk havalarda bahçeye çıkmak dert gerçekten ama görüyorum açık hava ısıtıcıları varmış hiç kullanmadım ben ama kullanan var mı aranızda nasıl gerçekten ısıtıyorlar mı?
  3. Fsh nedir?? Fsh hormunuyla başı dertte olanlar gebe kalamayanlar buraya...

Fsh nedir?? Fsh hormunuyla başı dertte olanlar gebe kalamayanlar buraya...

BU bölümunde fsh kadınlık hormonu hakkında bilgi verelım ve fsh yükseklıgı yüzünden gebe kalamayan arkadaşlarımızla bu konuyu konusalım fsh ile mücadele eden varmı fsh degeri yüksek olupta gebe kalabilen arkadaşlarım sizi buraya bekliyorum..
  4. Acil!...çatlatma iğnesi kullanıpta aşırı sancısı olan varmı felaketim yardım!:...

Acil!...çatlatma iğnesi kullanıpta aşırı sancısı olan varmı felaketim yardım!:...

kızlar merhaba :shootout: persembe saat 9da çatlatma iğnesi vuruldum 36saat sonra ilişki dedi dr. bu sabah 7.30da ilişki oldu ama su an felaketım dune kadar fazla sancım yoktu ama şimdi yuruyemıyorum nerdeyse bu ne ya bana yardımcı olun kötü bişeymı olabilece bişey mi........:sin:
  5. Rahim ağzında yara olanlar

Rahim ağzında yara olanlar

rahim ağzı yarası nedir,rahim ağzı yarası neden olur,rahim ağzı yarasının sebepleri,rahim ağzı yarasının tedavisi,rahim ağzı yarası hakkında bilgiler Halk arasında rahimde yara veya rahim ağzında yara olarak bilinen "servisit" jinekolog doktorlar tarafından en sık karşılaşılan jinekolojik problemlerden birisidir. Rahim ağzı yaraları genel anlamı ile cervicit (servisit) rahim ağzı...

Sayfayı Paylaş