gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Fen

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir fen adami görmek, mesela bir mühendis-le veya bir elektrikçi ile görüsmek, o kimsenin arkadaslari veya dostlari için bir iyilik yapacagina; onlara bir yardimda bulunacagina delalet eder. Bir fen adami ile birlikte bir fabrika veya bir atölyeyi gezdigini görmek, yaptigi bir isle memleketine yardimci olacagina isarettir. Bir rivayete göre fen adami veya fenne ait bir is yerini görmek, yeni memleketler gezmek ve yeni seyler görmege de delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir fenni veya erbabim durumlarina göre çesitlii tenleri görmek, hastalikitan sifa bulmaya, kor kudan emin olmaya, vahsetten sonra ülfete isaret eder.

Fen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenlikte Eğitim mi Fen-Edebiyat Fakültesi mi?

Öğretmenlikte Eğitim mi Fen-Edebiyat Fakültesi mi?

fen edebiyat mezunları öğretmen olabilirmi fen edebiyat mezunları öğretmen olabilir mi gazi üniversitesi formasyon olabilirmi 2010 olabilir mi 2011 (Bu araştırmada, ortaöğretim kurumlarına öğretmen yetiştirmede ,«Öğretmenlik Bilgisi» kazandırma bakımından fen-edebiyat ve eğitim fakültelerinden hangisinin daha etkili olduğu belirlenmeye çalışılmıştır. Bu soru cevaplamak üzere önce alan ayrımı...
  2. Fen ve İlimle ilgili sözler

Fen ve İlimle ilgili sözler

fen ile ilgili özlü sözler fenle ilgili sözler fen ile güzel atasözleri Fen ve ilimle ilgili güzel özlü sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum bakalım ünlü kişiler bu konuda neler söylemişler:) Dünyada her şey için yaşam için başarı için en gerçek yol gösterici bilimdir fendir. Bilimve fennin dışında yol gösterici aramak aymazlık bilgisizlik doğru yoldan çıkmışlıktır . Yalnız bilimin ve fennin...
  3. fen ve teknoloji

fen ve teknoloji

frekans ve genliğin tanımı nelerdir...?
  4. 2012 Fen Lisesi Puanları hakkında bilgiler

2012 Fen Lisesi Puanları hakkında bilgiler

fen liseleri taban puanları 2012 2012 fen liseleri taban puanları lisesi lisesi 2012 yılı Fen lisesi puanları ve fen lisesi puanları... Tavan ve taban puanlar açıklanmış meleklerim. Aşağıdaki bağlantıları takip edebilirsiniz... Fen Lisesi Taban Puanları Listesi için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız BURAYA TIKLAYIN
  5. Dershanedeki fen öğretmenime aşıktım

Dershanedeki fen öğretmenime aşıktım

7.sınıfta ve 13 yaşındaydım.SBS için bir dershaneye yazılmıştım.Daha dershanede dersler başlamadan bir deneme sınavı olduk ve gözetmen öğretmenimiz de oydu(aşık olduğum öğretmen)25 yaşındaydı ve gayet yakışıklı bir öğretmendi.Ama o gün benim dikkatimi çekmemişti.Farketmemiştim bile.Sınav bittiğinde,optiği ona verirken benimle baya bir şakalaştı ve yanaklarımı sıkıp bana ''Hoşçakal güzel...

Sayfayı Paylaş