gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Fendi 'den 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Tasarımları

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Fendi 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, moda haftalarında ki defilelerle 2013 ilkbahar yaz koleksiyonlarını görücüye çıkaran isimlerden biri de Fendi 'ydi. Ünlü İtalyan markası tasarımlarında lüks ve pırıltılı kumaşlarla hayli göze çarpıyor. Geniş formlarda hayli, rahat olarak tasarlanmış ürünlerde geometrik kesimler ve köşelerle aykırı renklerin kullanılması koleksiyonu ilgi çekici hale getirmiş, Şimdi lafı fazla uzatmıyoruz ve bu güzel koleksiyondan sizler için seçtiğimiz modelleri galerimizen paylaşıyoruz...

http://[​IMG]

Fendi 'den 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Tasarımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gucci tasarımları 2009 ilkbahar-yaz koleksiyonu

Gucci tasarımları 2009 ilkbahar-yaz koleksiyonu

GUCCİ 2009 İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU Gucci tasarımları 2009 ilkbahar-yaz koleksiyonu ile modanın en'leri arasında yerini koruyor. Gucci 2009 ilkbahar yaz koleksiyonu tasarımlarında bir nebze de olsa erkeksilik görmek mümkün. Frida Giannini, kullandığı canlı renklerin yanı sıra, sade tasarımlarını da renkli aksesurlar ile tamamlamış.
  2. Kızlar İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2013

Kızlar İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2013

2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2012 İlkbahar Yaz Kıyafetleri Merhaba miller ben 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu modellerini görmek istiyorum malum bir kaç aya yaz alışverişimizi yapacağız ve ben modelleri şimdiden bilmek istiyorum.
  3. 2012 Fendi  ilkbahar Yaz Koleksiyonu

2012 Fendi ilkbahar Yaz Koleksiyonu

Fendi 2012 Bahar Koleksiyonu Fendi 2012 ilkbahar Yaz Koleksiyonu Birbirinden şık ve cıvıl cıvıl bahar renklerinin hakim olduğu Fendi 2012 ilkbahar yaz koleksiyonunda yer alan mükemmel ötesi şıklıkta ki kıyafetleri bu sayfamızda sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'ler.
  4. Eliee Saab 2013 İlkbahar Yaz Sezonu Koleksiyonu

Eliee Saab 2013 İlkbahar Yaz Sezonu Koleksiyonu

Bu konu; Elie Saab 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Elie Saab imzalı gelinliklerin zerafetini ve şıklığını hepimiz biliyoruz. Hatta burada ki konumuzdan 2013 yılının en muhteşem gelinlik modellerinden bazılarını inceleyebilirsiniz. Bu ünlü marka 2013 yılı ilkbahar yaz sezonu için harika tasarımlara imzasını atmış. Şifon, ipekli ve dantelli...
  5. Lacoste 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Lacoste 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Bu konu; lacoste 2013 koleksiyonu hakkında bilgi vermektedir. Lacoste 2013 yılında yine kendi çizgisinde mükemmel tasarımlarla ilerliyor. 2013 modasında dikkat çeken desenli kumaşlar Lacoste ayrıcalığıyla tasarlanınca daha bir göz alıcı olmuşlar. Tek bir ana rengin üzerinde genelde puantiye ve çizgi desenlerini kullanan Lacoste biz kadınların dilinden anlıyor. Güzelliğinize güzellik katacak...

Sayfayı Paylaş