gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Fener in çapı bu kadar

Konu, 'Spor' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Fenerbahçe'yle olan sözleşmesi bitmeden Corinthians'a gitme kararı alan Roberto Carlos, Brezilya'da verdiği yeni bir röportajda sarı-lacivertli kulübe eleştirilerini sürdürmeye devam etti. estadao.com.br adlı internet sitesine konuşan 36 yaşındaki tecrübeli futbolcu röportajında, Neden Fenerbahçe'deki kontratımı bitirmedim? Çünkü kulüp benim düşündüğüm kadar iyi organize değildi. Günlerce ödeme yapılmıyordu. Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandırmaya devam edemezdim ifadelerini kullandı.
    Fenerbahçe'de oynadığı dönem boyunca görevini başarıyla yerine getirdiğini belirten Carlos, Bazıları aksini söyleyebilir, ama orada iyiydim. Geçtiğimiz iki yıl süresince sahada olan bir futbolcuydum. Her zaman yüksek bir seviyedeydim diye konuştu.
    Fenerbahçe'de yaşadığı hayal kırıklığının ardından Brezilya'ya dönmeyi düşündüğünü belirten deneyimli savunmacı, Santos ve Palmeiras'a da gitme fırsatının olduğunu vurguladı

Fener in çapı bu kadar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnsan; sevebildiği kadar insandır

İnsan; sevebildiği kadar insandır

Sen uykusuzluk nedir bilir misin Tırnaklarınla yastığını parçaladın mı Gözlerini tavana dikip Düşündüğün oldu mu bütün gece Ve bütün bir gün Belki gelir ümidiyle bekledin mi hiç Gelmeyince Seni aramayınca Ölesiye ağladın mı Sonra çekilip en koyusuna yalnızlıkların Ona ait ne varsa Bir bir hatırladın mı? Sen günden güne erimeyi bilir misin Dev bir ağacın vakarı içinde ölmeyi...
  2. Çapa

Çapa

Bakınız; Kazma.Bir yeri çapaladığını gören kişi, sorunlarını çok kısa sürede halleder.Çapa görmek nafile islere yorumlanir. Elinde çapa île dolastigini görmek yapacagi isi kestiremeyip bosuna zaman harcadigina; çapa ile bir yeri kazdigini görmek, para kazanmak için bir yeni is düsündügünüze; odanizda bir çapanin durdugunu görmek kararsizliginiza isarettir.
  3. Fener

Fener

Fener rüyaları iyi sayılır. Elinde yanan bir fener bulunan kişi, sıkıntıya düşüren sorunlardan kurtulmak için bir fırsat yakalayacaktır. Fener aniden sönerse kişi duyguları nedeniyle hataya düşecektir. Rüyada sürekli devamlı yanan deniz feneri görmek akılda olmayan bir maceraya atılmak demektir. Fener rüyaları iyi sayılır. Elinde yanan bir fener bulunan kişi, sıkıntıya düşüren sorunlardan...
  4. Kargo - Kim Bu İnsanlar

Kargo - Kim Bu İnsanlar

Gecenin körü yatarken Telefon çalıyor aniden Kim acaba bu saatte Telefon sapığım olsa gerek Kim bu insanlar Neden hep arıyorlar İlgiyi kestim eskiyle Yeni aşklar arıyorum şimdi ben Sabah yürüyorum yolda Arabayla yanımdan geçen adam Bana gülümsüyor uzaktan Kim acaba bu adamdan diye Düşünüyorum ama çıkaramıyorum Bana asılıyor mu yoksa eski bir sevgili Unuttum şimdi
  5. Bu dekoratif fenerler çok şıklar

Bu dekoratif fenerler çok şıklar

Mumluk fener örnekleri Kandil modelleri Gece balkonunuzda otururken mum ışığı size eşlik etsin istiyorsanız bu kandil modellerini balkonunuza asarak hem romantik bir sağlayıp hem de şık bir balkon dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş