gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam millet acaba aranızda Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı varsa bana acil olarak yazsın maç tarihini merak ediyorum.

2. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    12 Ağustosta, Erzurum'da oynanacak :)

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Tarihi

Galatasaray Fenerbahçe Süper Kupa Maçı Ne Zaman 2012

2011-2012 Sportoto Süper Lig sezonu Süper Final maçlarını şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray ile Türkiye Kupasını 29 yıl aradan sonra evine götüren Fenerbahçe TFF Süper Kupa maçında karşı karşıya gelecek.

TFF, Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak maçın tarihini açıkladı.2011-2012 sezonu Spor Toto Süper Lig şampiyonu Galatasaray ile Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu Fenerbahçe'nin karşılaşacağı TFF Süper Kupa'ya 12 Ağustos 2012 Pazar günü Erzurum ev sahipliği yapacak.

Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar 2012 Miss Turkey Ne Zaman bilen var mı?

Arkadaşlar 2012 Miss Turkey Ne Zaman bilen var mı?

2012 Miss Turkey Ne Zaman bilen var mı acaba aranızda? Merak ettim kesinlikle izlemem lazım çok seviyorum ben Miss Turkey yarışmalarını :)
  2. Eftler Ne Zaman Hesaba Geçer bilen var mı

Eftler Ne Zaman Hesaba Geçer bilen var mı

Eftler Ne Zaman Hesaba Geçer bu konuda bilgisi olan varsa aranızda bana acilen eft nin hesaba geçme süresi ne kadar yazsın lütfen!
  3. 2012 kurban bayramı tarihi ne zaman bilen var mı

2012 kurban bayramı tarihi ne zaman bilen var mı

Kızlar bu yıl Kurban Bayramı hangi aya ve hangi güne denk geliyor acaba 2012 kurban bayramı tarihi ne zaman bilen varsa yazsın lütfen.
  4. Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Tarihi ne zaman acaba

Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Tarihi ne zaman acaba

Merhaba arkadaşlar aranızda Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Tarihini bilen var mı varsa bana acele olarak Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa ne zaman yazsın lütfen.
  5. Survivor 2013 Ne Zaman Başlkayacak Bilen Var mı ?

Survivor 2013 Ne Zaman Başlkayacak Bilen Var mı ?

Survivor Ne Zaman Başlıyor 2013 Ne Zaman Başlıyor 2013 Survivor Sevgili melekler, başvuru formu hakkında bilgiler paylaştığımız Survivor Ne Zaman Başlıyor 2013 diye merak eden melekleirmize ve sayın misafirlerimize işte detaylar.... 2013 survivor başvuruları Acunn.com'dan yapılmaya devam ediyor. Programın başlangıç tarihi açıklandığında sizinle bu sayfadan paylaşacağız.

Sayfayı Paylaş