gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Tarihi ne zaman acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar aranızda Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Tarihini bilen var mı varsa bana acele olarak Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa ne zaman yazsın lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Tarihi

Galatasaray Fenerbahçe Süper Kupa Maçı Ne Zaman 2012

2011-2012 Sportoto Süper Lig sezonu Süper Final maçlarını şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray ile Türkiye Kupasını 29 yıl aradan sonra evine götüren Fenerbahçe TFF Süper Kupa maçında karşı karşıya gelecek.

TFF, Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak maçın tarihini açıkladı.2011-2012 sezonu Spor Toto Süper Lig şampiyonu Galatasaray ile Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu Fenerbahçe'nin karşılaşacağı TFF Süper Kupa'ya 12 Ağustos 2012 Pazar günü Erzurum ev sahipliği yapacak.

Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Tarihi ne zaman acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Galatasaray Fenerbahçe Derbi Geyikleri

Galatasaray Fenerbahçe Derbi Geyikleri

2012 yılını da geçen seneki gibi şampiyon olarak tamamlayan Gs lıları bu vesile ile tebrik ediyorum kızlar :D:D Bu arada bu Şampiyonluk daha çok konuşulacak gibi geliyor. Şimdiden internette bu yazılar fenomen oldu bile. Sizlere Bu geyik yazıları sunmaktan böyük onur mutluluk duyuyorum :D:D Siz Arena'da galibiyeti kutlarsınız, Biz Kadıköy'de Şampiyonluğu -O kareografiyi boşuna yapmadık,...
  2. 2012 Yaz Sezonu Dizileri Yayın Tarihleri ne zaman acaba

2012 Yaz Sezonu Dizileri Yayın Tarihleri ne zaman acaba

KIzlar kış sezonu dizileri tatile girdi çoğu da son buldu da bu dizilerin yerini alacak olan yaz sezonu dizileri ne zaman başlıyacak acaba? Aranızda 2012 Yaz Sezonu Dizileri Yayın Tarihlerini bilen varsa yazsın buraya.
  3. Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı

Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı

Selam millet acaba aranızda Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı varsa bana acil olarak yazsın maç tarihini merak ediyorum.
  4. fenerbahçe galatasaray derbisi ne gün oynanacak ?

fenerbahçe galatasaray derbisi ne gün oynanacak ?

Hasta fenerliyim eşim galatasaraylı, ona sormak istemedim fener cimbom derbisi ne zaman :D:D
  5. beşiktaş galatasaray derbisi ne zaman oynanacak?

beşiktaş galatasaray derbisi ne zaman oynanacak?

Arkadaşlar cimbom kartal derbisi ne zaman? Koyu cimbomluyum ama maç tarihlerini bilemiyorum pek :D

Sayfayı Paylaş