gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fenerbahçe küme düştü mü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım dün türkiye futbol fedarasyonu bir açıklama yapıyordu takımlarla ilgili, fenerbahçe ile ilgili son durum nedir küme vs düşmedi dimi. Lütfen düşmedi deyin vallahi ağlarım ha :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz , Şike haberleri ve davası çok can sıkıcı olmakla birlikte varsa pürüzlerin giderilmesi için de iyi bir fırsattır.Zaten şu anda TFF Başkanlığı koltuğunda oturan Mehmet Ali Aydınlar da bu konuda elinden geleni fazlasıyla yapmaktadır.Bu çirkin olayların suçlularının cezalarını bulması ve bu konunun artık kapanması en içten dileğimizdir.Aradığınız cevaplar forumumuzda ki http://www.meleklermekani.com/spor/...-ilgili-son-gelismeler-burada.html#post728489 linkinde mevcuttur...

Fenerbahçe küme düştü mü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkım... Hiç Düşündün mü ?

Aşkım... Hiç Düşündün mü ?

. aşkım... hiç düşündün mü en çok ne üzer beni, ne yaralar...? en çok ne yorar beni en çok neyde yüreğim kanar...? hiç düşündün mü, gözlerim dolduğunda niye ısırırım dudaklarımı? psikolojik olarak göz yaşlarımı durdurmak için mi, yoksa kalbimin acısını bedenimdeki acıyla bastırmak için mi? seni merak ederek uyumadığım gecenin sabahında, sen aradığında niye yorgun gelir sesim?...
  2. Hiç düşündünüz mü?

Hiç düşündünüz mü?

Hiç düşündünüz mü? Ne cabuk degisiyor canlarimiz? Herhangi biri caniniz oluyor bir anda... ''Canım'' diyorsunuz birine; yalansiz, sicak ve icten... Oysa o sizi cani saymiyor ve cekip gidiyor birgun ansizin.... Hersey guzel giderken, bir bakiyorsunuz hepsi yalanmis Sizi yari yolda birakmis, cekip gitmis ''canim'' dediginiz... Sevginizi, ona verdiginiz degeri hice sayip...
  3. Mavi bir düş müsün sen ?

Mavi bir düş müsün sen ?

Mavi bir düş müsün sen? Yüreğimin okyanuslarını dolduran Yoksa o uçsuz bucaksız mavilikte Yalnızlığımı paylaşmaya gelen beyaz martım mısın? Günlerce aylarca sonsuz susmalarımdan sonra Yüreğimin haykıran sesi misin? Mavi bir düş müsün sen? Yoksa gerçek misin? Yüzün her an güneşe dönük günebakan sanki Öyle güzel öyle içten.. Sesin annesinin eteği dibinden ayrılmayan Bir elinde mutluluk gibi...
  4. Doğum Dikişlerim düştü mü

Doğum Dikişlerim düştü mü

Merhabalar meleklerim haziran ayının 10 unda doğum yaptım acaba dikişlerim düştümü tam olarak dikişler ne zaman düşüyor. Bellide olmuyor anacım ya, bu konuda yardım lütfen.

Sayfayı Paylaş