gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Fenerbahçe Msn Nikleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fenerbahçe, msn nikleri, en harika iletiler, süper nikler, yepyeni, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Fenerbahçeli meleklerimiz için Fenarbahçeyle ilgili msn niklerimizi ekliyoruz..

Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim.
    Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim. .!

Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin. Gunduz Gece Satir Satir, Hece Hece Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce 1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her

Dalinda Bizim Sanimiz, Hic Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askimiz!!

Catlayin Cimbomlular Bu Yil Fener Sampiyoooooonnnnnnnnn!

Avrupa Avrupa Duy Sesimizi Iste Bu Fener''in Ayak Sesleri !!!

Cimbom Sana Kadikoy Extra Large...

Atam Izindeyiz Biz De Fenerbahceliyiz

Ben Herkesin Icinde Tekim Cunku Ben Fenerbahceliyim!!

Fenerbahce Sen Cok Yasa Canim Feda Olsun Sana. Hic Birseye Degisilmez Senin Sevgin Bu Dunyada. Lalalalaylaylay...

Bu Sene Son Olmali,arkasi Olmamali Soyletme Artik Fener Aci Hasret Sarkisini.

Yagmurlarda, Camurlarda, Istanbul ''da, Deplasmanda. Senin Icin Cektik Cefa, Hakkimiz Bu Mu Kanarya ?

Haydi Bastir Sanli Fener Senin Sevgin Omre Bedel Ne Kupalar Ne Oduller Ne De Cimbomlu Geceler Bu Dunyada Tek Istegim Var Mutlu Ol Yeter.

Bir Sevgi Bu Anlatilmaz Anlatsanda Anlasilmaz Fenerli Olmayan Bilmez Bunu Hicbir Kitap Yazmaz Bu Dunyada Bir Buyuk Var Kabul Edilmez!

Mac Yaparken Sahada Sari Kanaryalar, Rakip Takima Krampon Toplatirlar! Siki Dur Karsi Defans! Fener Geliyor, Sut Ve Goool Aglari Deliyor!

Kalpleri Fetheden Renkler,yasa Fenerbahce! Turk''un Kalbi Senle Atar,yasa Fenerbahce!

Mazinde Bir Tarih Yatar,yasa Fenerbahce!

Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahce!

Cihatlar,lefterler,canlar,fikretler Hala Sevilen Birer Abidedirler! Hic Bir Kulupte Olmayan Bu Dostluk, Yillar Yili Hep Sampiyon Olduk!

Canlar,yilmazlar,lefterler Geldi, Cemil, Ziya, Selcuk, Alparslan, Osman Oguz, Aykut, Ridvan, Engin Ve Niceleri! Bitmez Fener Efsaneleri!

Sari Lacivert Rengimiz Bizim!, Gurur Verir Tarihin Fenerbahcem Atamiz''in Sozunden Belli Degil Mi, En Buyuk Sensin Fenerbahcem!!!

Bir Fenerbahceli Dunyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!

Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem

Senin Sevginle Geldik Bu Dunyaya Konusmayi
    Ogrendik Ilk Sozumuz Kanarya

Ne Okulu Bitirmek, Ne Bir Genc Kizi Sevmek, En Buyuk Dilegimiz Seni Sampiyon Gormek!

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    emege saygi :)

Fenerbahçe Msn Nikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arapça Msn Nikleri

Arapça Msn Nikleri

arapça duvar yazıları arapça melek yazısı melek allah yazısı nick amin BESMELEYLE BAŞLAYALIMİNŞA’ALLAH بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم İÇİNİZDEN KİM BENİM KIRK HADİSİMİ ÖĞRENİR VE TAŞIR İSE( YAŞAMINDA UYGULAR İSE) KIYAMET GÜNÜ SALİH KİŞİLER İLE HAŞROLUNACAKTIR. 40 HADİS 1 اَلدِّينُ النَّصِيحَةُ قُلْنَا: لِمَنْ )يَا رَسُولَ اللَّهِ ؟( قَالَ: لِلَّهِ وَلِكِتَابِهِ...
  2. msn nickleri güzel nikler

msn nickleri güzel nikler

nikler guzel nikler guzelnıkler güzelnikler ﮓadﭭcﭭ....... ﮓﭭﮧﺄ......ﮕﭭvﺂﬠﻩrﺙM: 1-)sëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM 2-)ﮓeniﺄ ﮕevﺂﬠﻩrﺙm 3-)HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ 4-=«« ẰگЌĮм گéήì گèυíУǿŕµм »» 5-)Уąģ쵴Ļµ کǿќàĶĻąŕđá HàЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм... 6-)ÚÏtŕaejdéŔ 7-)Pﯼ¥čңסּﻼﺁﱢĽĽ₤ґﻩﻩﻩ№35ﻩﻩﻩ®™ ιиѕαи уα нαуяαи σℓυя вαиα...уα ∂üşмαи... уα нιç уσкмυşυм gιвι...
  3. Beşiktaş Msn Nikleri

Beşiktaş Msn Nikleri

beşiktaş, msn nikleri, iletileri, süper beşiktaş sözleri, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Beşiktaş taraftarı olan melekler için Beşiktaşla ilgili msn niklrini ekliyoruz: *Beşiktaşliysan Ogun, Degilsen Itaat Et... *Edirnenin Yollari Tastan , Varmi Buyuk *Beşiktaşliysan Ogun, Degilsen Itaat Et... *Edirnenin Yollari Tastan , Varmi Buyuk Beşiktaş''tan....
  4. Galatasaray Msn Nikleri

Galatasaray Msn Nikleri

galatasaray, msn nikleri, süper nikleri, iletiler, en yeni, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Galatasaray taraftarı meleklerimiz için galatasarayla ilgili msn nikleri ekliyoruz.. *Bas Koymusuz Cimbombom''un Yoluna,sari Kirmizi Rengine Olurum Cimbombom.avrupa''da Destan Yazdi Aslanlar, *Bas Koymusuz Cimbombom''un Yoluna,sari Kirmizi Rengine Olurum...
  5. Msn Nikinizi Büyük Boy Yazmak İster misiniz?

Msn Nikinizi Büyük Boy Yazmak İster misiniz?

msn niki büyük boy yazmak için ne yapmak gerekir nasıl büyük yazılır büyük font yazmak ile ilgili bilgiler burada melekler Msnde nikinizin renkli olması için ya da msnde nikiniz yerine resminizin görünmesi için ne yapmanız gerektiğini daha önce anlatmıştık melekler :) Şimdi ise nikinizi büyük fontta yazabilmeniz için ne yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz sizlere ; Nickinizi yazdığınız...

Sayfayı Paylaş