gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

fenerbahçe sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

fenerbahçe resimli sözler fenerbahçe resimli sözleri sözleri fb sözler **cimbomlu Olmak Ayip DeĞil, Yeterki Çaktirma.. ** Galatasaray Li Misin? Allah BaŞka Dert Vermesin(!)
    **burasi SaraÇ Oglu Burada Sevgi Kardeslik Dolu Allahim Sen Cimbomu 6-0 Lardan Koru......
    **bİz Sonradan Olma DeĞİl Anadan DoĞma Fenerlİyİz..!
    **bir Fenerbahceli DÜnyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!
    **herkes 1 GÜn FenerbahÇelİ 364 Gun Trabzonsporlu Olacak ))
    **aziz Bababib Bir ÇiftliĞi Var ÇiftliĞinde Aslanlari Var Miyav Miyav Diye BaĞirir ÇiftliĞinde Aziz Babanin,
    **canlar, Yilmazlar, Lefterler Geldi, Cemil, Ziya, SelÇuk, Alparslan, Osman OĞuz, Aykut, Ridvan, Engin Ve Niceleri! Bitmez Fener Efsaneleri!
    **cihatlar, Lefterler, Canlar, Fikretler Hala Sevilen Birer Abidedirler! HiÇ Bir KulÜpte Olmayan Bu Dostluk, Yillar Yili Hep Şampiyon Olduk!
    **maÇ Yaparken Sahada Sari Kanaryalar, Rakip Takima Krampon Toplatirlar! Siki Dur KarŞi Defans! Fener Geliyor, Şut Ve Goool AĞlari Deliyor!

fenerbahçe sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fenerbahçe şampiyon

Fenerbahçe şampiyon

fenerbahçe, şampiyonluk, süper lig, lig şampiyonu kim gözatalım arkadaşlar Ligin son haftasına lider giren Fenerbahçe, Sivasspor deplasmanında 4-3 kazanarak şampiyonluğunu ilan etti. Sarı-lacivertliler, 82 puanla ligi tamamlayan Trabzonspor'u averajla geçerek şampiyonluk ipini göğüsledi ve 18. kez mutlu sona ulaştı. Ötee yandan kaptan Alex de Souza da 28 golle gol krallığına uzandı....
  2. fenerbahçeyle ilgili sözler

fenerbahçeyle ilgili sözler

fenerbahçeyle ilgili sözler istiyorum sizden bana acil olarak fenerbahçeyle ilgili sözler yazarsanız facemde yazarım bende
  3. Atatürk'ün Fenerbahçe Hakkında Söylediği Sözler Buyrun

Atatürk'ün Fenerbahçe Hakkında Söylediği Sözler Buyrun

Atatürk'ün Fenerbahçe ile İlgili Sözleri Atatürk'ün Fenerbahçe Hakkında Söylediği Sözleri Fenerbahçeli mi Galatasaraylı mı diye kafalarda soru işaretleri yaratan ve kulüpler tarafından paylaşılamayan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Fenerbahçe Hakkında Söylediği Sözleri sizlerle paylaşarak bu konuya son noktayı koyuyoruz, yorum sizin... Atatürk'ün 3 Mayıs 1918 günü Fenerbahçe Spor...
  4. fenerbahçe sözleri 2013 için acil

fenerbahçe sözleri 2013 için acil

Selam arkadaşlar, ben daha yeni yıla girmeden yeğyeni gıcır gıcır fenerbahçe sözleri arıyorum.Herkesten önce faceden paylaşacam..Var mı yardım edecek biri ?

Sayfayı Paylaş