gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Fenerbahçeli meleklere fenerium yeni koleksiyonu

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Fenerbahçeli meleklere fenerium yeni koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fenerbahçeli Meleklere Forever Fenerbahçe T-shirtLeri

Fenerbahçeli Meleklere Forever Fenerbahçe T-shirtLeri

fenerbahce t shirtleri fenerbahçe forever forever fenerbahçe bayan tişörtleri Fenerbahçeliyseniz her yerde benim rengim Sarı-Lacivert diyorsanız bu tişörtlere bayılacaksınız bir Galatasaraylı olarak benim zevkime hitap etmesede siz Fenerbahçeli meleklerim için araştırdım buldum ve siteye ekledim :tik:
  2. Kotton 2010 yeni koleksiyon

Kotton 2010 yeni koleksiyon

kotton kotton 2010 Kotton markasını ve kalitesini bilmeyen duymayan yoktur arkadaşlar. 2010 yılının yepyeni koleksiyonunu ve tasarımları hazırlayıp modaseverlere sunan Kotton oldukça geniş bir koleksiyona sahip.Kalitesini ve şıklığını markasıyla bütünleştiren kotton koleksiyonunda neler varmış bakalım 2010 yılı için.. Koleksiyonun en gözde parçalarından biri 80 li yıllara damgasını vuran ve...
  3. Prada'nın yeni gözlük koleksiyonu

Prada'nın yeni gözlük koleksiyonu

Prada'nın 2011 ilkbahar/yaz koleksiyonundan esinlenilen koleksiyonun adı "mimimal baroque". Sadece 500 adet üretilip, Şubat ayı içinde satışa sunulacak bu koleksiyon için Ivo Bisignano, Marcela Gutierrez ve Andrea Tarella ile işbirliğüne giden Prada iyi bir iş çıkartmış.
  4. Fenerbahçeli Semih GS ye Gidiyor!

Fenerbahçeli Semih GS ye Gidiyor!

fenerbahçeden kim gidiyor fenerbahçe, transferler, kim gidiyor, kim kalıyor,semih şentürk, bilica hakkında, güiza, yeni gelen futbolcular hakkında bilgiler burada Hanımlar Fb li melişler size transferler hakkında bilgi vermek istiyorum :) GELENLER: EMENİKE, SEZER, SİNAN GİDENLER: SANTOS, GÜİZA, BİLİCA, SEMİH, CRİSTİAN Emenike'yi bitiren sarı-lacivertliler, Sezer Öztürk için...

Sayfayı Paylaş