gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

fenerbahçemi galatasaraymı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar sizin yardımınıza ihtiyacım var herkes fenerbahçe yada galatasaray takımlarından hangisini tutuyosa yazsın ben takım kulübündeyim size ihtiyacım var yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür edderim.

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    tabisiii Galatasarayyyyyyy :cimbom:

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    :gs bayrak::cimbom::cimbom::cimbom::cimbom::cimbom:

fenerbahçemi galatasaraymı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fenerbahçeye teşekkürler.

fenerbahçeye teşekkürler.

fenerbahçeye çok teşekkür edrim. yurt dışında bizi kaliteli futboluyla celtinmenliğiyle ve bize cehennemi hgöstereceklere cehennemi yaşattığı için çok teşekkür edrim. koyu fenerliyim. Türk milletinin bu kötü döneminde bize sevinç yaşattığı için teşekkürler :ar4fd::ar4fd::ar4fd:
  2. Fenerbahçe Nickleri

Fenerbahçe Nickleri

fenerbahce nickleri 2011 Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..! Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin. Gunduz Gece Satir Satir, Hece Hece Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce 1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her Dalinda Bizim...
  3. Fenerbahçe avatarları

Fenerbahçe avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Fenerbahçe şampiyon

Fenerbahçe şampiyon

fenerbahçe, şampiyonluk, süper lig, lig şampiyonu kim gözatalım arkadaşlar Ligin son haftasına lider giren Fenerbahçe, Sivasspor deplasmanında 4-3 kazanarak şampiyonluğunu ilan etti. Sarı-lacivertliler, 82 puanla ligi tamamlayan Trabzonspor'u averajla geçerek şampiyonluk ipini göğüsledi ve 18. kez mutlu sona ulaştı. Ötee yandan kaptan Alex de Souza da 28 golle gol krallığına uzandı....
  5. Fenerbahçe Duvarkağıtları

Fenerbahçe Duvarkağıtları

fenerbahce fenerbahçe duvar kağıtları fenerbahçe resimli duvar kağıtları fenerbahce resimleri 2011 fenerbahçe, duvar kağıtları, yepyeni, 2011, resimler, wallpaper, ile ilgili bilgiler burada melekler Yepyeni duvar kağıtlarını, Fenerbahçe'yi bu zor günlerinde desteklemek isteyen melekler için ekliyoruz..:)

Sayfayı Paylaş