gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

fenerbahçenin uefada ki rakibi kim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fenerbahçenin UEFA rakip kurası bugün çekilecekti, çekildi mi? Kimle oynayacakmış belli oldu mu?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Fenerbahçe, BATE Borisov'la eşleşti. BATE Borisov, Belarus birinci liginde mücadele eden futbol kulübü. Borisov kentinin takımı. İlk olarak 1973'te kurulmuş, daha 1996'da tekrar organize oldu. Bu tarihten beri 3 kere şampiyon olmayı başardı.
    BATE Borisov'un kadrosu:

35 Andrey Gorbunov (Belarus)
    16 Andrei Scherbakov (Belarus)
    30 Aleksandr Gutor (Belarus)
    18 Maksim Bordachev (Belarus)
    14 Artem Radkov (Belarus)
    33 Denis Polyakov (Belarus)
    22 Marko Simic (Sırbistan)
    21 Egor Filipenko (Belarus)
    5 Aleksandr Yurevich (Belarus)
    24 Evgeniy Kuntsevich (Belarus)
    8 Aleksandr Volodjko (Belarus)
    15 Aliaksandr Hleb (Belarus)
    2 Dmitri Liktarovich (Belarus)
    23 Edgar Olekhnovich (Belarus)
    17 Aleksandr Pavlov (Belarus)
    10 Bressan Renan Bardini (Belarus)
    32 Mikhail Sivakov (k) (Belarus)
    7 Artem Kontsevoj (Belarus)
    25 Dmitri Baga (Belarus)
    77 Filipp Rudik (Belarus)
    11 Zaven Badoyan (Ermenistan)
    20 Vitaliy Rodionov (Belarus)
    13 Dmitri Mozolevski (Belarus)
    78 Roman Vasilyuk (Belarus)
    9 Maycon Rogerio Silva (Brezilya)

fenerbahçenin uefada ki rakibi kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rakip

Rakip

Bir rakibiniz olduğunu gördüyseniz, yanlış attığınız adımlardan dolayı zarara uğrayayacağınız anlamına gelir. Rakibi yenerse kişinin bir engeli aşacağına, yenilirse ise değer verdiği birşeyi başkasına kaptıracak demektir.Yanlış attığınız adımlardan dolayı zarara uğrayacaksınız.Yanlış attığınız adımlardan dolayı zarara uğrayacaksınız.
  2. Cem Özkan - Kim Demiş Ki

Cem Özkan - Kim Demiş Ki

Kim Demiş Ki Kim demiş ki benim sana hiç ihtiyacım yok diye Benim sana havadan sudan daha çok ihtiyacım var Gözyaşların akmasın sakın, sakın canın sıkılmasın Ver bana tüm hüzünlerini senin kalbin kırılmasın Dök bana bütün kederini güzel gözlerin dolmasın Sen bambaşka bir güzelsin bu canıma can verirsin Her anımda her günümde beni baştan fethedersin
  3. Kim nedir bilinemez ki?

Kim nedir bilinemez ki?

deniz deniz resimleri kayık kim, nedir, bilinmez, can, dundar, konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, Unlu Yazar Can Dundar' in cok guzel bir yazisini sizlerle paylasmak istedim... Geçen gün çok sevdiğim bir yakınım: - Acaba ben açık denizlere özendiğim halde sığ kıyılardan ayrılmaması gereken küçücük bir kayık mıyım, diye soruyordu. Bu soruyu düşünmüş az insan vardır yeryüzünde....
  4. İşte Hürrem 'in Sırada ki Rakibi !

İşte Hürrem 'in Sırada ki Rakibi !

Bu konu; muhteşem yüzyıl hürremin yeni rakibi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ilgiyle izlenen dizilerin başında gelen Muhteşem Yüzyıl 'da Hürrem, sık sık rakipleriyle uğraşmak zorunda kalıyor. En son İranlı Firuze ile uğraşmak zorunda kalan ve yayınlanan son bölümde Firuze'yi kendini asmaya ecbur eden Hürrem bu bölümde amacına ulaşacak mı bilinmez ama yakın zamanda...

Sayfayı Paylaş