gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

fenerbehçeliller için imza

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: fenerbehçeliller için ima

insan özünü nasıl buluyor işte.:D birgün herkes Fenerli olmalı :D teşekkürler *****

fenerbehçeliller için imza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cimbomlular için galatasaray imza resimleri

Cimbomlular için galatasaray imza resimleri

gs imzaları gs imza galatasaray lifi galatasaray imza cimbomlu bebek resimleri Galatasaray lılar için Forum imza resimleri
  2. Kayan yazı yazın (İmzalarınız için)

Kayan yazı yazın (İmzalarınız için)

kadının orasına burasına yazı yaz kayan yazı yazma kayan imza imza yaz BURDAN İşte buda örneği istediğiniz yazıyı yazabilirsiniz..
  3. İmzanız için Emniyetten Uyarı

İmzanız için Emniyetten Uyarı

Emniyetten önemli 'imza' uyarısı Emniyettin tüm vatandaşlara internet sitesinden yayınladığı bir duyuru ile vatandaşları imza konusunda uyaran Emniyet Genel Müdürlüğü, bir belgedeki yazılı metin altına atılan imzanın, o metindeki hususların kabulü anlamına geldiğine dikkat çekti. Vatandaşların rastgele, aceleci bir tavırla imzaladığı belgelerin zaman zaman büyük sıkıntılara neden...
  4. İmzalarınız İçin Güzel Gif'ler...

İmzalarınız İçin Güzel Gif'ler...

sözlü gifler güzel gifler Bu imzalar da hepsi birbirinden güzel...
  5. imzalar için nickler

imzalar için nickler

imzalık nickler 2011 imzalarınız için çok güzel nickler... Fırtına Otur yanıma Boz suskunluğunu Yaşadığın ne fırtınaysa Dinlemem lazım Sonlar sadece Var yazılınca Yazdığın kanunumuzsa Yazmaman lazım Pencerede oturup Akşamlara bakarım Kimseyle konuşmadan Sensizliği yaşarım Sanki sana hapsoldum Baska adım atmadım Gözlerimi unuttum sende Kimselere bakmadım KırDın...

Sayfayı Paylaş