gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Fenerliyim :)))

Konu, 'Karikatürler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Fenerliyim :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fenerli nickler

Fenerli nickler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Fenerliler bakmasin

Fenerliler bakmasin

Sinir olmayin Fenerli arkadaslar, geyiq olsun diye..... :D * Fenerbahçe Türkiye Kupası'nın iptali için Anayasa Mahkemesi'ne başvuracak!... * Bana Türkiye Kupası'nı anlat dede * Bizim hiç kupamız olmadı evladım Kartal amcana sor onu * Abi Volkan futbolu bırakıp kingbox salonu açacakmış!... * FB'nin aldığı en değerli kupa, çünkü şu an ANTİKA * Fenerbahçelilerin çoğu neden...
  3. Fenerli Guiza Hadise'ye takmış durumda.

Fenerli Guiza Hadise'ye takmış durumda.

hadise hangi takımlı hadise hangi takımlıdır takimli takım HADİSE’NİN PEŞİNDE! Yani guiza kardeşim hem fenerlisin hem gıcıksın :) Top peşinde koşsan da popçu peşinde koşmasan nasıl olur. ha ? İşini yapsan diyorum. Olmaz mı ? FENERBAHÇE’NİN ’OKÇU’ LAKAPLI FUTBOLCUSU GÜİZA ÇAPKINLIK YAPINCA, İSPANYOL SEVGİLİSİ VE ÇOCUĞUNUN ANNESİ NURİA BERMANDEZ TARAFINDAN TERK EDİLMİŞTİ. Güiza’nın bugünlerde...
  4. Fenerliler hadii 1907ye kadar sayalim.

Fenerliler hadii 1907ye kadar sayalim.

Haydii Kanaryalilar 19o7 Kadar sayalim ;)
  5. 2013 Fenerbahçe Formaları Fenerliler için!!!

2013 Fenerbahçe Formaları Fenerliler için!!!

Fenerbahçe 2013 formaları 2013 Fenerbahçe Formaları Fenberbahçenin 2013 formaları Benim gibi Fenerbahçeli Melek'lerimiz için ve Fenerli tüm arkadaşlarımız için, bu sayfamızda Fenerbahçe 2013 formaları resimlerini ya da şöylede diyebiliriz 2013 Fenerbahçe forma modelleri çeşitlerini sunuyorum arkadaşlar:A Dilerim ki, Fenerbahçenin yeni formaları bize uğur getirir! En büyük Fener, başka da...

Sayfayı Paylaş