gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Ferah bir salon dekorasyonu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Salon dekorasyon örneği Ferah salon dekorasyonu
    Bu salonu çok bğendim. Bana ferah görütüsünü veren sanki halının olmayışı:) Bir de beyaz mobilyalar tabiki:) Tam benim istediğim gibi çok az eşyalı ideal bir salon dekorasyonu olmuş. Beyaz salon dekorasyonu huzur verdi bana.

Ferah bir salon dekorasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Salon Dekorasyonu

Salon Dekorasyonu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ferah bir oturma odası dekorasyonu

Ferah bir oturma odası dekorasyonu

Oturma odası dekorasyonu Oturma odası dekorasyon örneği Ben oturma odamda köşe koltuk modellerinden bir koltuk seçtim. Sebebi ise işten gelince eşimle birlikte ayakalrımızı uzatop keyif yapabilelim diye. Ama bu oturma odası dekorasyonu da çok sade ve ferah olmuş.
  3. Hoş bir salon dekorasyon örneği

Hoş bir salon dekorasyon örneği

Renkli salon dekorasyonu Nar çiçeği salon dekorasyonu Nar çiçeği rengi ferah bir salon dekorasyonu oryata çıkarmış. Salonda kullanılan objeleride çok beğendim. Hepsi nar çiçeği salon dekorasyon örneği ile uyum içinde olmuş. Özellikle mumluklar tam benim tarzım.
  4. Japon perde kullanılmış ferah bir salon

Japon perde kullanılmış ferah bir salon

Japon perde örnekleri Geniş salon dekorasyonu Mekanın genişliği ve kullanılan eşyaların azlığı nedeniyle çok iç açan bir salon dekorasyonu olmuş. Kullanılanjapon fon perde de mekana hoş bir görünüm katıyor. Bu perdeleer özellikle fransız camlara çok yakışıyor.
  5. Ferah bir teras dekorasyonu

Ferah bir teras dekorasyonu

Teras dekorasyonu Çatı dekorasyonu Sizin de geniş bir terasınız varsa ferah teras dekorasyonu uygulaamsı yapmanız mümkün. Oldukça hoş görünen bu teras dekorasyonu ile size nefes alacağınız bir mekan doğacaktır.

Sayfayı Paylaş